ברכות לגננת ולצוות הגן


מגוון ברכות לשילוב בהדפסים על מוצרים שונים חפשו באתר את המתנה שאתם רוצים להעניק ואחר כך הוסיפו את אחת הברכות לגננת ו/או לצוות אותה תתאימו למקבלי המתנה

לגננת ולצוות המופלא, עברה שנה והכל כל כך השתנה. ילדנו הקטן הפך לילד "גדול" ומועשר בחוויות ובלימודים והוא כה מאושר. לימדת, חינכת, העשרת, שרת ורקדת גם שימחת, הצחקת וריגשת. הכל עשית, על כלום לא וויתרת, שמעת, הקשבת, חיבקת, ניחמת והרגשת. עברה שנה שלמה מלאה בחוויות מחנכות, מעצבות ובעיקר מהנות. תודה לך על הכל, על שנה מופלאה. בהערכה ובהוקרת תודה מ____-, כל ילדי הגן וגם ההורים."

ברכה מס' 1 לגננת ולצוות לוח הוקרה לגננת ולצוות. ניתן לבחור עיצוב או לשנות טקסט בהתאמה לכם. לחצו כאן לוד פרטים.

לגננת ____ המופלאה, זכות גדולה נפלה בחלקנו שתהיי הגננת של ילדנו. אין בפינו מילים לתאר את הכרת תודתנו ולהביע את מלוא הערכתנו. תודה על המסירות, הדאגה והאיכפתיות, על חינוך לערכים ועל גן מלא בחוויות. תודה על אוזן קשבת ועזרה מכל הנשמה על נתינה ללא גבול ועל כל מילה חמה. כל בוקר קיבלת את ילדנו הזך והתמים (או: בתנו הרכה) בחיבוק רחב ובחיוך חמים (או: בחיוך, בחיבוק ומילים של ברכה). וכשהשארנו את ילדנו הקט לגן ידענו שהוא בידיים טובות ומאד מוגן. תודה אישית לך ולצוות הקסום, בהערכה רבה, משפחת _____________""

ברכה מס' 2 לגננת ולצוות חמסה מקרמיקה לגננת ולצוות. ניתן לבחור עיצוב או לשנות טקסט בהתאמה לכם. לחצו כאן לוד פרטים.

לגננת _____ היקרה, רציתי להגיד לך תודה. תודה על שכבר ביומי הראשון בגן הרגשתי כמו בבית המוגן עם האווירה הביתית, החמה והנעימה עם החיוכים וחיבוקים והמון נשמה. עם אהבה ללא תנאי וללא גבולות ועל כך מגיעות לך אלפי תודות. וגם אנו, ההורים, רוצים להביע תודתנו על שהיית כאן גם בשבילנו. על ההשקעה, החום והאהבה על שעות של סבלנות ושלווה, על תשומת הלב וההשקעה העצומה שהענקת להורים ולילדים בסבלנות מדהימה. תודה על חוויות שלא נשכח ועל כך שבעצם את מיוחדת (את והצוות מיוחדים) כל כך. מאיתנו, (הילד/ה) ו(ההורים)""

ברכה מס' 3 לגננת סינר מבד לגננת ולצוות עם הדפסה לפי בחירתכם ורצונכם. ניתן לבחור עיצוב או לשנות טקסט בהתאמה לכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

לגננת_____ ול ---------צוות, תודה לכן (גננת ונשות צוות) יקרות על ימים מלאי חוויות מעשירות, בהם קראת ספר וסיפרת סיפורים ורקדתנו ושרנו ביחד שירים. על ימים בהם ציירנו ציורים עשינו עבודות יצירה והמון דברים. תודה על כל קבלת שבת ועל כל יומולדת לבן וגם לבת. תודה על נתינה בסבלנות מדהימה על חיבוק חם והשקעה עצומה. הענקתן לנו אושר ושלווה והוצפנו תמיד בים של אהבה. ילדי גן____""

ברכה מס' 4 לגננת ולצוות תיק מבד כביס לגננת ולצוות. ניתן לבחור עיצוב או לשנות טקסט בהתאמה לכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

ל(גננת) ולצוות הגן היקר הגענו לסוף שנה וזה הזמן להגיד תודה: תודה על חיבוק חם ואהבה, על מסירות והקשבה. תודה על עשייה ללא פשרות, על נתינה חסרת פניות. תודה על אווירה חמה ונעימה, על תשומת הלב מכל הנשמה. תודה על שמחות קטנות וגדולות, על ילדים שאוהבים בגן להיות. בקיצור, תודה על כל מה שעשיתן, תודה על מי שאתן. מ_____וההורים __________""

ברכה מס' 5 לגננת ולצוות ספל עם ידיות בצורת לב - מתנה לגננת ולצוות. ניתן לבחור עיצוב או לשנות טקסט בהתאמה לכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

ל(גננת) ולצוות גן (שם הגן) הנפלא, כבר בהתחלה הרגשנו מיד שהגענו לגן יחיד ומיוחד. גן עם אווירה חמה ונעימה, המון חיוכים והמון נשמה. בחשש גדול הפקדנו בידיכן את האוצר שלנו אבל מהר מאד הפגתן את חששנו. טיפחתן וגידלתן את ילדנו/ילדתנו (שם הילד/ה) וכל מה שעשיתן מאד מוערך. המון תודות על ההשקעה, החום והאהבה על הסבלנות, הרוגע והשלווה. תודה אישית לכל אחת ואחת על קורת הרוח והנחת על (שנתיים) נפלאות בהן עשיתן עבודה טובה מאוד. מ_______ ההורים של ________""

ברכה מס' 6 לגננת ולצוות מתלה למפתחות מעץ - מתנה לגננת ולצוות. ניתן לשנות את הטקסט ו/או העיצוב בהתאמה לכם. לחצו כאן לעוד פרטים ועיצובים.