ברכות למורים (מביה"ס / מהתלמידים)


מגוון ברכות לשילוב בהדפסים על מוצרים שונים חפשו באתר את המתנה שאתם רוצים להעניק ואחר כך הוסיפו את אחת הברכות אותה תתאימו למורים ולצוות

מורה טוב - נותן הסברים, מורה מצויין - מביא דוגמאות, מורה מושלם - מעורר השראה. כמוך. בהוקרה והערכה,""

ברכה מס' 1 למורים מהנהלת ביה"ס בקבוק אקולוגי ממתכת - מתנה למורות, למורים ולצוות בית הספר. ניתן לשנות את העיצוב/הכיתוב בהתאמה לכם. לחצו כאן לעוד פרטים ועיצובים.

הדואג לימים - זורע חיטים. הדואג לשנים - נוטע עצים. הדואג לדורות - מחנך אנשים. (יאנוש קורצ'אק) אין ספק שאת דואגת לדורות ומי ייתן ויהיו עוד כמוך.""

ברכה מס' 2 למורים מהנהלת ביה"ס אירגונית לכלי כתיבה - מתנה למורות, למורים ולצוות בית הספר. ניתן לשנות את העיצוב/הכיתוב בהתאמה לכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

מורה טוב הוא כמו נר. הוא משתמש בעוצמתו כדי להאיר את הדרך לאחרים"

ברכה מס' 3 למורים מהנהלת בית הספר מחזיק מפתחות מעץ - מתנה סמלית ושימושית למורות, למורים ולצוות. את העיצוב והכיתוב אנו מבצעים לפי רצונכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

המצויינות היא מידת הרצון. השאיפה למצויינות היא מידת ההשקעה."

ברכה מס' 4 למורים מהנהלת ביה"ס תחתית לעכבר עם הדפסה אישית. את העיצוב והכיתוב ניתן לשנות לפי רצונכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

תנו לרעב דג - הוא יהיה שבע ליום אחד. למדו אותו לדוג - הוא יהיה שבע כל החיים."

ברכה מס' 5 למורים מהנהלת ביה"ס מראת כיס ממתכת - מתנה אישית למורות. את העיצוב והכיתוב אנו מבצעים לפי רצונכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

שנה חדשה היא כמו ספר חדש. פותחים את הספר בהתרגשות ומשתוקקים לקרוא דף ועוד דף. כל שנה מתוארת בעלילה חדשה, בדמויות ובמראות בנקודות שיא ונקודות מפנה עד סיומה. שתהא זו שנה של הישגים וברכות של שינויים והצלחות.""

ברכה מס' 6 למורים מהנהלת ביה"ס סימניה ממתכת - מתנה אישית למורות, למורים ולצוות. את העיצוב והכיתוב אנו מבצעים לפי רצונכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

שוב נתחיל מחדש, מלאי אמונה ונחושים שגם בשנה זו נשכיל ונטפח נצמיח פירות ונתפתח. עמלנו יעמוד לזכותנו ויחמם את לבנו. שתהא זו שנה של שינויים ושל הצלחות, של השגים ושל פתיחות"

ברכה מס' 7 למורים מהנהלת ביה"ס רפידה לעכבר המחשב עם הדפסה אישית - - מתנה אישית למורות. את העיצוב והכיתוב אנו מבצעים לפי רצונכם. לחצו כאן לעוד פרטים.

ל______מורתנו האהובה מורתנו היקרה שליוותה אותנו מדי שנה, לך, שעשית עבורנו את הלימודים לחוויה מהנה אנו מוקירים תודה עמוקה וכנה כי את מורתנו לחיים, מורה שהיא מתנה. משקיענית, יצירתית, חייכנית וקשובה תמיד ערה למה שקורה סביבה. עם המון תשומת לב ולב פתוח לרווחה את תמיד משרה מסביבך שמחה. תודה לך על נתינה כמעט ללא סוף כי את רואה בכולם רק את הטוב. ושוב תודה על שנים של חינוך והוראה את מורתנו לחיים, מורתנו הנפלאה""

ברכה מס' 8 מתלמיד/ה למורה כרית נוי - מתנה אישית למורות. את העיצוב והכיתוב אנו מבצעים לפי רצונכם. לחצו כאן לעוד פרטים.