ברכות למורים (מביה"ס / מהתלמידים)


מגוון ברכות לשילוב בהדפסים על מוצרים שונים חפשו באתר את המתנה שאתם רוצים להעניק ואחר כך הוסיפו את אחת הברכות אותה תתאימו למורים ולצוות

מורה טוב - נותן הסברים, מורה מצויין - מביא דוגמאות, מורה מושלם - מעורר השראה. כמוך. בהוקרה והערכה,""

ברכה מס' 1למורים מהנהלת ביה"סבקבוק ממתכת

הדואג לימים - זורע חיטים. הדואג לשנים - נוטע עצים. הדואג לדורות - מחנך אנשים. (יאנוש קורצ'אק) אין ספק שאת דואגת לדורות ומי ייתן ויהיו עוד כמוך.""

ברכה מס' 2למורים מהנהלת ביה"סאירגונית

מורה טוב הוא כמו נר. הוא משתמש בעוצמתו כדי להאיר את הדרך לאחרים"

ברכה מס' 3למורים מהנהלת בית הספרמחזיק מפתחות

המצויינות היא מידת הרצון. השאיפה למצויינות היא מידת ההשקעה."

ברכה מס' 4למורים מהנהלת ביה"סתחתית לעכבר

תנו לרעב דג - הוא יהיה שבע ליום אחד. למדו אותו לדוג - הוא יהיה שבע כל החיים."

ברכה מס' 5למורים מהנהלת ביה"סמראת כיס

שנה חדשה היא כמו ספר חדש. פותחים את הספר בהתרגשות ומשתוקקים לקרוא דף ועוד דף. כל שנה מתוארת בעלילה חדשה, בדמויות ובמראות בנקודות שיא ונקודות מפנה עד סיומה. שתהא זו שנה של הישגים וברכות של שינויים והצלחות.""

ברכה מס' 6למורים מהנהלת ביה"ססימניה ממתכת

שוב נתחיל מחדש, מלאי אמונה ונחושים שגם בשנה זו נשכיל ונטפח נצמיח פירות ונתפתח. עמלנו יעמוד לזכותנו ויחמם את לבנו. שתהא זו שנה של שינויים ושל הצלחות, של השגים ושל פתיחות"

ברכה מס' 7למורים מהנהלת ביה"סרפידה לעכבר

ל______מורתנו האהובה מורתנו היקרה שליוותה אותנו מדי שנה, לך, שעשית עבורנו את הלימודים לחוויה מהנה אנו מוקירים תודה עמוקה וכנה כי את מורתנו לחיים, מורה שהיא מתנה. משקיענית, יצירתית, חייכנית וקשובה תמיד ערה למה שקורה סביבה. עם המון תשומת לב ולב פתוח לרווחה את תמיד משרה מסביבך שמחה. תודה לך על נתינה כמעט ללא סוף כי את רואה בכולם רק את הטוב. ושוב תודה על שנים של חינוך והוראה את מורתנו לחיים, מורתנו הנפלאה""

ברכה מס' 8מתלמיד/ה למורהכרית נוי