ברכות לשנה טובה


מגוון ברכות בחרוזים לשנה טובה להדפסה על מתנות או כרטיסי ברכה חפשו באתר את המתנה שאתם רוצים להעניק ואחר כך הוסיפו את אחת מברכות השנה טובה

אני מאחל לך שנה טובה מלאה באושר ואהבה שתצליח בכל הדברים החשובים ושתזכה לבריאות ולחיים יפים. שבשנה זו נעשה שלום עם כולם ונקום בבוקר לעולם מושלם."

שנה טובה 1ברכות לשנה טובההדפסה על ספלים מקרמיקה מסוגים שונים, עם או בלי תמונה. ניתן לשנות את העיצוב/כיתוב בהתאמה אישית. לחצו כאן לעוד פרטים על המוצר.

אני מאחל לך שנה טובה שנת שלום ושקט ושלווה, שתגשים את כל המשאלות ושתמשיך בסולם ההצלחה לעלות. שתהיה לך זו שנה של שגשוג ופריחה הרבה בריאות ושפע הצלחה."

שנה טובה 2ברכות לשנה טובההדפסת ברכה לשנה החדשה על גבי משטחים לעכבר, דקים או עבים. ההדפסה על הפד לעכבר היא לפי בחירה או לפי הזמנה אישית. לחצו כאן לעוד פרטים ועיצובים.

תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה שיהא זה הסוף לשנאה ולמלחמות ותתחיל שנה של אהבה והגשמת חלומות."

שנה טובה 3ברכות לשנה טובההדפסת תמונה והקדשה על מגנטים ממתכת. ניתן לשנות את העיצוב/כיתוב בהתאמה אישית לכם. לחצו כאן לעוד פרטים על המוצר.

שתהיה זו שנה של צמיחה של שפע ורווחה שנה של הצלחות והרבה בשורות בשורות טובות."

שנה טובה 4ברכות לשנה טובההדפסת ברכה לשנה החדשה על גבי משטחים לעכבר, דקים או עבים. ההדפסה על המשטח לעכבר המחשב היא לפי בחירה או לפי הזמנה אישית. לחצו כאן לעוד פרטים ועיצובים.

שתהיה זו שנה טובה שנה של אהבה של שקט ושלווה של רעות ואחווה."

שנה טובה 5ברכות לשנה טובהתאריכון לסימון ימי הולדת של כל המשפחה/העובדים בעסק. לחצו כאן לקבלת עוד פרטים ועיצובים

ברצוני לאחל לך שנה טובה ומוצלחת, שנה של פריחה, שגשוג ונחת. שנה של בריאות ושלווה שנה מלאה בשמחה ואהבה"

שנה טובה 6ברכות לשנה טובההדפסת לוחות שנה בהתאמה אישית. לחצו כאן לעוד פרטים.

שנה חדשה היא סימן להתחלות, זמן לתקוות ולמימוש חלומות. אנו מאחלים לך שתהא זו שנה של ריגוש והנאה של מימוש והגשמה של קירבה ושל שלווה של תקווה ואהבה ובשתי מילים: שנה טובה."

שנה טובה 7ברכות לשנה טובהמתלה למפתחות מעץ - מתנה שימושית לראש השנה. ניתן לשנות את הטקסט ו/או העיצוב בהתאמה לכם. לחצו כאן לעוד פרטים ועיצובים.

שנה חדשה היא הזמן לקוות ולהאמין ואנו מאחלים לך שתתחיל את השנה ברגל ימין. זה הזמן לצפות לימים טובים ומבורכים ולקוות לימים מאושרים ומוצלחים. נאחל מכל הלב שנפתח דף חדש לימים מתוקים כמו תפוח בדבש."

שנה טובה 8ברכות לשנה טובההדפסה על סינרים בעיצובים לראש השנה וחגי תשרי. ניתן להוסיף הקדשה אישית. לחצו כאן לעוד פרטים ועיצובים

בשנה חדשה זו מה נאמר ומה נברך? שתהא ההתחלה טובה וכך גם ההמשך. נייחל לחיים מלאי תקווה ואהבה לשנה שתהיה ממש טובה. קבלו את ברכותינו לשנה עם משמעות שנה של נתינה ושל חברות ורעות."

שנה טובה 9ברכות לשנה טובהלוח שולחני לתכנון שנתי. ההדפסה היא בהתאמה אישית או לפי הזמנה. לחצו כאן לעוד פרטים

שנה כמעט עוברת ושנה חדשה הולכת ומתקרבת. מאחל/ת לך שתהא זו שנה בה נגשים וניצור שאת עמלנו בעבר נקצור. שנה בה נגשים חלומות ויימלאו בקשות, ושייפתחו בפנינו דלתות חדשות. שנה של שפע ורווחה ושבכל מעשי ידינו נראה רק ברכה."

שנה טובה 10ברכות לשנה טובהתיק מבד עם הדפסה אישית. אתם תביאו את המילוי ואנחנו נביא את התיק המודפס... לחצו כאן לעוד פרטים

מאחל/ת לך שיפה ושונה תהיה זו השנה. שנתחיל הכל מחדש וגם נמשיך קצת בישן... אם צריך - ניתן לשנות ואפשר גם להשתנות. והעיקר: שתהיה לכולנו שנה ממש טובה שנה של רעות, אחווה ואהבה. שנה של בריאות טובה ושמחה ושבכל מעשי ידינו נראה רק הצלחה."

שנה טובה 12ברכות לשנה טובהתיק עם שרוכים עם הדפסים בעיצובים לראש השנה + לוגו. לחצו כאן לעוד פרטים

מי ייתן ושנה חדשה זו הבאה עלינו לטובה תהיה: שנה של התחלות טובות וחדשות שנה של מילוי משאלות ובקשות. שנה מלאה באירועים שמחים ומרגשים שנה בה נכיר מקומות ואנשים חדשים. שנה שבה החלומות הטובים מתגשמים שנה של מפגשים פוריים ונעימים. שנה רגועה, שלווה ומלאה באהבה ובשלוש מילים: שנה ממש טובה!"

שנה טובה 13ברכות לשנה טובהספל קרמיקה עם הדפסים לראש השנה. לחצו כאן לעוד פרטים