ברכת הבית/העסק/הילד וכ' - נוסחים


מגוון ברכות להדפסה על מוצרים שונים חפשו באתר את המתנה שאתם רוצים להעניק ואחר כך הוסיפו הברכה וההקדשה לשם

בבית זה תפרח האהבה במקום זה תצמח האחווה כאן יגדלו ההקשבה וההבנה בכל חלק ובכל פינה פה ישגשגו הברכה וההצלחה לצד שפע, בריאות וגם שמחה."

נוסח חילוני 1 ברכת הבית חמסה מקרמיקה עם ברכת הבית

בבית זה תשרור האהבה כאן יגורו האחווה והשלווה. מזה המעון יעלו ברון קולות של שמחה וגיל וששון. פה תשכון לה ההצלחה לצד השפע, הבריאות והברכה."

נוסח חילוני 2 ברכת הבית מתלה למפתחות בצורת בית

יהא זה המקום מלא באהבה ובחום. תהא זו הפינה מלאה בצחוק וברינה. יתמלא הבית בברכה, בשפע והצלחה""

נוסח חילוני 3 ברכת הבית ברכת הבית מודפסת על עץ בצורת בית

ריבון​ העולמים, אנא השכן בבית הזה ששון ושמחה, שלום ושלווה, ותשפיע שפע ברכה ואחווה בכל חדריו ופינותיו, ואור תורתך הקדושה יזרח תמיד על זו המשפחה. אמן"

נוסח מסורתי 1 ברכת הבית חמסה מעץ עם ברכה ותמונה

יבורך זה הבית בברכת שמים והיה כעץ שתול על פלגי מים אהבה רעות וששון בו ישכנו פרנסה הצלחה ובריאות בו יכונו יברכך האל וישמרך וישא את פניו אליך ישם לך שלום ושלווה ונחת והרבה אהבה""

נוסח מסורתי 2 ברכת הבית ברכת הבית מודפסת על עץ בצורת בית

בזה הבית תשכון השכינה וממרום תתברך זו הפינה. יתברך זה המעון בברכת שמים ויהיה כעץ שתול על פלגי מים. אהבה ורעות ושלום בו יתחברו חדווה וששון בו ישררו, וגם שמחה וצהלה וברכה פרנסה טובה והרבה הצלחה."

נוסח מסורתי 3 ברכת הבית חמסה מודפסת מקרמיקה

זה הבית וזאת המשפחה ידעו תמיד הצלחה ושמחה. ממרום יבורך המקום בשלווה, חיים טובים ובריאות טובה. שפע, שגשוג ורווחה גדולה ישררו בזאת הסביבה. מזה המשכן יעלו ברון קולות של שמחה וגיל וששון. נא אלי ברך את זה המעון. אמן כן יהי רצון."

נוסח מסורתי 4 ברכת הבית חמסה מקרמיקה

משמים יבורכו הבית והמשפחה בשפע, בריאות וגם שמחה כאן ישררו הבנה והקשבה רעות, אחווה ואהבה יבורכו בני הבית בבריאות טובה שקט נפשי וגם בשלווה יזכו לשגשוג ולרווחה פרנסה טובה, ברכה והצלחה.""

נוסח מסורתי 5 ברכת הבית ברכת הבית מודפסת על עץ בצורת בית

יבורך העסק הזה מפי נביא וגם חוזה, יהיו נכסיו מבורכים ומוצלחים גם בכפר וגם בעיר. יימלאו משאלות בעל העסק לטובה ושלום לו ורוב אהבה."

נוסח 1 ברכת העסק מגן הוקרה גדול, מתכת בשילוב עץ

בזה העסק ישרה החסד. בזאת המלאכה תחול ברכה. כאן תהיה פרנסה טובה לקוחות בשפע ורוב אהבה. ישלח הבורא ברכה והצלחה וכאן תשרה לעד השמחה."

נוסח 2 ברכת העסק ברכת העסק מודפסת על עץ בגודל A4

יבורך זה התינוק המושלם שבאהבה הגיע אל העולם. שיזכה לחיי אושר ושלווה בריאות, שמחה ואהבה. אור ימלא את חייו תמיד ודרכו תהא צלחה בעתיד."

נוסח 1 ברכת התינוק ברכת התינוק/התינוקת על עץ בצורת בית

תבורך זאת התינוקת הרכה, שבאהבה נולדה. שתזכה לחיי אושר ושלווה, בריאות, שמחה ואהבה. אור ימלא את חייה תמיד ודרכה תהא צלחה בעתיד."

נוסח 2 ברכת התינוקת ברכת התינוק/התינוקת על עץ בצורת מלבן

יהא זה החדר פינה חמה לילדה מאושרת, ילדה תמה. יהא זה מקום לחיבוק חם ולתקווה מקום של חום ואהבה. יהא זה מעון של שלווה ושלום מעון בו יתגשם כל חלום."

נוסח לבת ברכת החדר

יהא זה החדר מלא אהבה וחום לבן מאושר, ילד מלא בתום. יהא זה מקום לחיבוק ולתקווה מקום של שמחה ואהבה. יהא זה מעון של שלווה ושלום מעון בו יתגשם כל חלום."

נוסח לבן ברכת החדר