הדפסה על מוצרים


הדפסה צבעונית על מוצרים שונים. גללו למטה ובחרו מה שמתאים לכם מחירים מדורגים. ככל שהכמות המוזמנת גדלה - כך יורד המחיר ליחידה. פרטים בדף כל מוצר

הדפסה על תיקים

תיק הקסם משנה צבע

חדש! תיק הקסם משנה צבע או התיק המתחלף. תיק גב עם שרוכים עם פייטים בהדפסה לפי הזמנה. גודל התיק: כ- 30*46 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4 (כ-20*30 ס"מ). קיימת אפשרות להדפסה גם בצד שני של התיק בתוספת תשלום. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על תיק הקסם עם הפייטים המתחלפים וביג בן יעשה את השאר.

44

תיק בד עם הדפסה

תיק לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 37*43 ס"מ, עם 2 ידיות נשיאה. התיק מתאים לנשיאת דברים קלים, לספר ספריה, לחוגים (בישול, אפיה, נגינה) ועוד. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום. לכל תיק ניתן להוסיף גם שם, בתוספת תשלום. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התיק בד וביג בן יעשה את השאר.

25

תיק שרוך עם הדפס

תיק גב עם שרוכים בהדפסה לפי הזמנה. גודל התיק: כ- 30*46 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4 (כ-20*30 ס"מ). קיימת אפשרות להדפסה גם בצד שני של התיק בתוספת תשלום. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על התיק שרוכים מבד וביג בן יעשה את השאר.

25

תיק גב לילדים עם הדפסה

תיק גב לילדים בגן עם הדפסה. גודל התיק כ-10*29*35 ס"מ, תא פנימי גדול וכיס קטן בחזית, כיס צדדי לבקבוק, כיס צדדי מרשת, כתפיות מרופדות ומתכווננות. גודל ההדפסה על הקלפה של התיק: כ-21*23 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על התיק גב לילדים וביג בן יעשה את השאר.

44

צידנית אישית לילדים

צידנית / תיק אוכל לילדים בגודל כ- 13*20*22 ס"מ עם הדפסה לפי הזמנה. לצידנית תא פנימי גדול, כיסים צדדיים מרשת ורצועת נשיאה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על התיק הצידנית לילדים וביג בן יעשה את השאר.

44

תיק אוכל להכנסה לילקוט

תיק אוכל עם הדפסה לפי הזמנה על קלפה. התיק אוכל מיועד להכנסה לתוך הילקוט, בעל תא רשת פנימי למפית אוכל/מגבות נייר. גודל התיק: כ- 6*15*20 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על תיק אוכל לילקוט וביג בן יעשה את השאר.

32

מידנית לבקבוק קטן

מידנית המתאימה לבקבוק מים קטן (750 מ"ל) עם הדפסה לפי הזמנה. ההדפסה היא על קלפה בגודל כ- 10*10 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על המידנית לבקבוק וביג בן יעשה את השאר.

25

קלמר מודפס

קלמר מבד עם הדפסה בגודל כ- 4*12*23 ס"מ, בעל תא פנימי גדול ותא קטן . ההדפסה על הקלאפה של הקלמר לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על הקלמר מבד וביג בן יעשה את השאר.

25

תיק מבד ניילון

תיק שרוכים מבד ניילון (בד של מטריות) עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על התיק שרוכים מבד ניילון וביג בן יעשה את השאר. גודל התיק: כ- 30*45 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4. התיק מתאים מאד לקייטנות ולטיולים יומיים.

25

שק כביסה עם הדפסה

שק כביסה לבן בגודל כ- 50*70 ס"מ עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. מתאים לחיילים ולמתגייסים, לטיולים, לכביסה להורים ועוד... כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השק כביסה מבד וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס: עד A4. קיימת אפשרות להדפסה גם בצד השני בתוספת תשלום.

44

תיק רחצה עם הדפסה

תיק לכלי רחצה עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. גודל תיק רחצה: סגור כ-18*23 ס"מ (נפתח ל- 3). התיק כולל גם וו לתליה (במקלחת, בארון). כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על התיק לכלי רחצה וביג בן יעשה את השאר. הערה: התיק לכלי הרחצה מגיע ללא המוצרים שבתמונה.

54

תיק צד גברי עם הדפס

תיק צד לגבר בצבע שחור עם הדפסה צבעונית על הקלאפה לפי הזמנה. התיק לגב בעל תא אחד גדול ורצועת נשיאה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על התיק צד לגבר וביג בן יעשה את השאר. גודל התיק: כ- 18*22 ס"מ, לא כולל הרצועה.

54

מוצרי טקסטיל ובד

מגבת ידיים קטנה

מגבת ידיים קטנה בצבע אוף-ווייט מ- 100% כותנה עם פס להדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על המגבת וביג בן יעשה את השאר. גודל מגבת ידיים - כ- 35*55 ס"מ. גודל ההדפסה על המגבת: עד כ-7*29 ס"מ.

32

מגבת פנים בינונית

מגבת בצבע אוף-ווייט מ- 100% כותנה עם פס להדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על המגבת וביג בן יעשה את השאר. גודל המגבת כ- 50*90 ס"מ. גודל ההדפסה על המגבת: עד כ-9*29 ס"מ.

46

מגבת גוף גדולה

מגבת בצבע אוף-ווייט מ- 100% כותנה עם פס להדפסה צבעונית. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על המגבת וביג בן יעשה את השאר. גודל המגבת כ- 70*130 ס"מ. גודל ההדפסה על המגבת: עד כ-10*50 ס"מ.

72

מגבת קירור

מגבת קירור בגודל כ- 30*100 ס"מ, עליה נדפיס את השמות של המשתמשים במגבת. המגבת מגיעה בתוך צנצנת פלסטיק. הקירור מתבצע ללא כימיקלים, אלא רק ע"י אריגה ייחודית של הבד. הוראות שימוש מצורפות למגבת. כל אשר עליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את השם/שמות ו/או לוגו וביג בן יעשה את השאר.

54

ציפית איכותית מודפסת

ציפית איכותית לכרית שינה מבד איכותי ונעים למגע עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. לאחר ביצוע ההזמנה, כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את התמונה ו/או הכיתוב וביג בן יעשה את השאר. גודל הציפית: כ- 50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית) גודל ההדפסה על הציפית: עד A4 (כ-20*30 ס"מ). הדפסה בשני הצדדים כרוכה בתשלום נוסף.

44

ציפית מודפסת

ציפית לכרית שינה בגודל: כ- 50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית) עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את התמונה / הכיתוב שתרצו להדפיס על הציפית וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס: עד A4 (כ-20*30 ס"מ). הדפסה בשני הצדדים כרוכה בתשלום נוסף.

36

שמיכת פליז / כירבולית

שמיכת פליז (כרבולית) בצבע שמנת (אוף ווייט) עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה/כיתוב להדפסה על השמיכה. גודל השמיכה/כירבולית: כ- 130*160 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4 (כ- 20*29 ס"מ). הדפס נוסף כרוך בתשלום.

45

מפית אוכל עם שם

מפית אוכל מבד כותנה-סאטן בגודל כ- 40*40 ס"מ עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח במייל את התמונה / כיתוב שאתם רוצים להדפיס על המפית, וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס: כ- 20*20 ס"מ.

17

מטליות לניקוי משקפיים ומסכים

מטלית מבד מיקרופייבר מתקפלת לתוך נרתיק, לניקוי משקפיים ומסכי טלפון ואייפד. לכ שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא, לשלוח במייל את הלוגו / כיתוב שתרצו להדפיס על הנרתיק. גודל הנרתיק: כ- 7*7 ס"מ. גודל ההדפסה על הנרתיק לניקוי המשקפיים: כ- 5*5 ס"מ.

12

חולצה קטנה לרכב

חולצה קטנה לתליה במכונית בגודל כ- 13*18 ס"מ עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה / לוגו / כיתוב שאתם רוצים להדפיס על החולצה הקטנה לרכב. ההדפס בגודל עד כ- 10*15 ס"מ משני הצדדים.

25

דגל למכונית

דגל למכונית מבד לבן ומוט פלסטיק בגודל כ- 30*45 ס"מ, עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא, לשלוח אלינו במייל את הכיתוב / תמונה שתרצו להדפיס על הדגל לרכב וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס - עד A4.

15

צלונים צדדיים לרכב

זוג צלונים צדדיים עשויים מבד רשת לרכב עם הדפסה צבעונית והקדשה אישית. הצלונים, אשר מגנים על הרכב מפני השמש בעת נסיעה ובחניה, הפכו לאביזר חובה ברכבים בשל השמש הישראלית. הצלונים מגיעים עם 4 תליוני ואקום להצמדה לשמשת המכונית. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא, לשלוח במייל את התמונה / לוגו והכיתוב שתרצו להדפיס על הצלונים וביג בן יעשה את השאר. גודל הצלון כ- 36*42 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4.

32

כרית נוי מרובעת

כרית נוי מרובעת עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה, צד אחד יוטה בצבע קרם, צד שני בד סאטן איכותי. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב / תמונה שתרצו להדפיס על הכרית נוי וביג בן יעשה את השאר. גודל הכרית נוי: כ- 40*40 ס"מ, גודל ההדפסה על הכרית: עד A4. הדפסה ב- 2 הצדדים כרוכה בתשלום נוסף.

81

ביגוד והלבשה

עניבה מודפסת

יש לכם אירוע פרטי או עסקי ואתם רוצים עניבה? עניבה מסאטן בצבע לבן / אוף וייט עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על העניבה וביג בן יעשה את השאר. גובה ההדפס: עד 29 ס"מ. רוחב: כ- 6 ס"מ בחלק התחתון.

44

עניבה מודפסת לילדים

יש לכם אירוע חגיגי ואתם רוצים להלביש את הילד עם עניבה? עניבה לילדים מבד סאטן לבן או זהוב עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. גודל ההדפס כ- 3.5*5 ס"מ.

16

פיג'מות מודפסות לילדים

פיג'מות/כותנות לילה קיציות לילדים במידות 2 עד 12 עם הדפסה צבעונית. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הפיג'מות או לשלוח עיצוב משלכם ו"ביג בן הדפסות" יעשו את השאר". צבעים: בנות - כותונת לילה בצבעים ורוד פוקסיה - לבן; בנים מכנסיים בצבע כחול, חולצה בצבע כחול-לבן. גודל ההדפס: עד A5.

45

סרבל לתינוק - שרוול ארוך

סרבל לתינוק עם שרוול ארוך וכיסוי לכפות הרגלים ולחצנים בחזית לכל האורך. ההדפסה על האוברול לתינוק היא לפי הזמנה. ניתן להדפיס בחלק הקדמי של הסרבל לתינוק (בגודל כ-8*8 ס"מ) או בחלק האחורי (בגודל כ- 12*12 ס"מ). האוברול עשוי כותנה בחלקו הפנימי ובד סינטטי בחלקו החיצוני.

39

בגד גוף לתינוק, שרוול ארוך

בגדי גוף לתינוק, שרוול ארוך עם חלק פנימי כותנה, חלק חיצוני בשילוב לייקרה עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ. המחיר כולל מע"מ והדפסה.

34

בגד גוף לתינוק, שרוול קצר

בגדי גוף לתינוק, שרוול קצר עם חלק פנימי כותנה, חלק חיצוני בשילוב לייקרה עם הדפסה צבעונית. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ. המחיר כולל מע"מ והדפסה.

31

סינרים מודפסים לתינוקות

סינר בגודל כ- 22*24 ס"מ, מבד פוליאסטר עם סרט ורוד או כחול, עם הדפסה צבעונית. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את העיצוב שלכם / תמונה או כיתוב להדפסה על הסינר לתינוק ו"ביג בן הדפסות" יעשו את השאר.

19

חולצת דרייפיט לילדים

הדפסה על חולצות לילדים: החולצה עשויה מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עם הדפסים לפי הזמנתכם או בחירה באחד הדגמים שלנו. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא לשלוח אלינו את התמונה / הכיתוב ו"ביג בן הדפסות" יעשו את השאר. החולצות ממידה 2 עד מידה 14. גודל ההדפס: A5.

25

סינר מודפס לילדים

סינר לבן לילדים בגודל כ- 40*50 ס"מ עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו תמונה / לוגו / כיתוב ו"ביג בן" יעשה את השאר. גודל ההדפס: A5.

23

חולצת דרייפיט עם הדפס

חולצה מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה לכל אירוע, פרטי, עסקי או טלוויזיוני. גודל ההדפס: עד A4. יש אפשרות להוסיף הדפסה גם בצד שני, בתוספת תשלום. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא לשלוח אלינו את הכיתוב/תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה ו"ביג בן" יעשו את השאר.

31

סינר עם כיס למבוגרים

סינר עם כיס למבוגרים מבד פוליאסטר לבן בגודל כ- 60*80 ס"מ, עם הדפסה צבעונית לפי הזמנתכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את הלוגו / התמונה / הכיתוב שלכם ו"ביג בן" יעשה את השאר. גודל ההדפס: עד A4.

39

כיפה עם הדפס

כיפת סאטן לבנה עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה לכל אירוע שבו נדרשת כיפה חגיגית. כל אשר עליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את הכיתוב שאתם רוצים להדפסה על הכיפה וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס: כ- 4*5 ס"מ.

14

בנדנה (מטפחת ראש)

בנדנה (מטפחת ראש) עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. לאחר שתבצעו את ההזמנה, כל מה שנותר לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב / לוגו שתרצו להדפיס על הבנדנה וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס: כ- 4*5 ס"מ במקום המצח. גודל המטפחת ראש: משולש בד בגודל כ- 60*90 ס"מ.

14

סרט מודפס לראש

סרט מסאטן לבן לקשירה על הראש עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. אורך סרט הראש: כ- 90 ס"מ, גובה: כ- 4 ס"מ. גודל ההדפס: כ- 3*5 ס"מ.

14

כובע מצחיה

כובע מצחייה לבן עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה באתר הוא לשלוח אלינו את הכיתוב או הלוגו להדפסה על גבי הכובע וביד בן יעשה את השאר.

14

כובע מצחיה עם רשת

כובע מצחיה בשילוב רשת לאיוורור עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל מה שאתם צריכים לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא לשלוח אלינו את הכיתוב / הלוגו שתרצו להדפיס על הכובע ו"ביג בן הדפסות" יעשה את השאר.

19

כובע בנדנה

שילוב של כובע עם בנדנה. כובע-בנדנה (זנדנה) תפורה בצורת כובע רופאים עם קשירה בחלק האחורי. הכובע-בנדנה בצבע לבן עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה ומתאימה לבנות ולבנים כמעט בכל גיל. כל מה שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את הכיתוב / לוגו להדפסה על הכובע בנדנה וביג בן יעשה את השאר.

19

הדפסה על עץ

שלט ימי הולדת

תאריכון ימי הולדת הוא שלט בגודל כ-10*30 ס"מ עשוי משבבי עץ דחוסים הכולל תליונים לציון התאריכים החשובים והמשמחים במשפחה (או במקום העבודה): ימי הולדת וימי נישואין. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את השמות ותאריכי הלידה של בני המשפחה/העובדים שאתם רוצים להדפיס על לוח ימי הולדת וביג בן יעשה את השאר. המחיר המצויין כאן הוא בעבור לוח העץ + 8 עיגולי תאריכים (תליונים). כל 3 תליונים נוספים כרוכים בתשלום ע"פ הטבלה.

55

ברכת התינוק / בית

מתנה מחממת לב ליולדת או לאירועי ברית או בריתה: ברכת התינוק או התינוקת מודפסת על לוח עץ בחיתוך לייזר לצורת בית עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 15*20 ס"מ. ניתן לשנות את ברכת התינוק או התינוקת לנוסח שלכם ובעיצוב שלנו או שלכם ולהוסיף את שם התינוק/ת ואת שמכם. ללא תוספת תשלום.

35

ברכת התינוק / מלבן

מתנה נפלאה ליולדת או לאירועי ברית/ה כמתנה בפני עצמה או כמתנה הצמודה לצ'ק: ברכת התינוק/ת מודפסת על לוח עץ מלבני עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 15*20 ס"מ. ניתן להדפיס את ברכת התינוק או התינוקת בנוסח שלכם ובעיצוב שלנו או שלכם ולהוסיף את שם התינוק/ת ואת שמכם. ללא תוספת תשלום.

35

ברכת הבית בצורת בית

ברכת הבית מודפסת על לוח עץ בחיתוך לייזר לצורת בית עשוי משבבי עץ דחוסים בגימור מבריק, בגודל כ- 15*20 ס"מ. תוכלו לבחור את אחת מברכות הבית שלנו או לשלוח ברכת הבית משלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על ברכת הבית וביג בן יעשה את השאר.

32

חמסה גדולה מעץ

חמסה בחיתוך לייזר עשויה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 18*24 ס"מ. אפשר להדפיס על החמסה אח אחד העיצובים שלנו אן שתוכלו לשלוח עיצוב / כיתוב אישי שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על החמסה מעץ וביג בן יעשה את השאר.

54

חמסה קטנה מעץ

חמסה בחיתוך לייזר עשויה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 12*15 ס"מ. אפשר להדפיס על החמסה אח אחד העיצובים שלנו אן שתוכלו לשלוח עיצוב / כיתוב אישי שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על החמסה מעץ וביג בן יעשה את השאר.

25

חמסה מעץ לתליה ברכב

חמסה בחיתוך לייזר עשויה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 10*15 ס"מ עם הדפסה דו-צדדית לתליה במכונית. אפשר להדפיס על החמסה אח אחד העיצובים שלנו אן שתוכלו לשלוח עיצוב / כיתוב אישי שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על החמסה מעץ למכונית וביג בן יעשה את השאר.

45

מחזיקי מפתחות מעץ

מחזיקי מפתחות עשויים משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בצד אחד, עם שרשרת וטבעת ממתכת. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו / התמונה שאתם רוצים להדפיס על מחזיק המפתחות מעץ וביג בן יעשה את השאר. צורות קיימות: לב נטוי, חמסה, פרח, עיגול, ריבוע, מלבן לאורך, מלבן לרוחב - בגודל כ- 6*7 ס"מ (ע"פ הצורה). ההדפסה בצד אחד.

16

מתלה למפתחות מעץ בצורת בית

מתלה למפתחות בצורת בית בחיתוך לייזר, עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 15*20 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על המתלה מפתחות או לשלוח במייל עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על מתלה המפתחות מעץ וביג בן יעשה את השאר.

39

מתלה למגבות ידיים

מתלה ל-2 מגבות ידיים בצורת בית בחיתוך לייזר, עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 15*20 ס"מ. ההדפסה על המתלה למגבות ידיים - לפי הזמנה.

39

סביבונים מעץ

סביבון עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי לייזר, מתומן או עגול בקוטר כ- 9 ס"מ, עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הסביבון מעץ וביג בן יעשה את השאר.

17

תלי דלת מעץ דו"צ

תלי דלת דו-צדדי מעץ: שלט לתליה על ידית הדלת ("נא לא להפריע"/"נא לנקות את החדר"), עשויי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 9 * 19 ס"מ. ההדפסה על התלי-דלת היא בשני הצדדים לפי הזמנה (הדפסה דו-צדדית). כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על השלט לידית וביג בן יעשה את השאר.

44

קולאז' 9 תמונות מעץ

קולאז' תמונות מעץ המורכב מ- 9 תמונות בגודל כ- 15*15 ס"מ כל אחת. התמונות מודפסות על שבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק והתוצאה מרהיבה. התמונות מגיעות עם מתלה מאחור. ניתן ליצור קולאז' מתמונות בכל כמות (מ- 3 ומעלה) ובגדלים שונים. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את התמונות שאתם רוצים להדפיס על לוחות העץ וביג בן יעשה את השאר.

225

שלט מעץ לדלת / בית

שלט מעץ לדלת בחיתוך לייזר לצורת בית עשוי משבבי עץ דחוסים בגודל כ- 10*15 ס"מ, בציפוי מבריק ומגיע עם דבק דו"צ מאחור. ההדפסה על השלט היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על השלט לדלת וביג בן יעשה את השאר.

35

שלט מעץ לדלת / לבבות

שלט מעץ לדלת בחיתוך לייזר דגם לבבות. הוא עשוי משבבי עץ דחוסים בגודל כ- 10*15 ס"מ ומגיע עם דבק דו"צ מאחור. ההדפסה על השלט היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על השלט לדלת וביג בן יעשה את השאר.

35

שלט מעץ לדלת / וינטאג'

שלט מעץ לדלת בחיתוך לייזר דגם וינטאז'. הוא עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 10*15 ס"מ ומגיע עם דבק דו"צ מאחור. ההדפסה על השלט היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על השלט לדלת וביג בן יעשה את השאר.

35

תחתית מעץ לספל

תחתית לספלים עשויה משבבי עץ דחוסים בגודל כ- 9*9 ס"מ. ההדפסה על התחתיות לספלים מעץ היא לפי הזמנה (אפשר לבחור גם את אחד הדגמים שלנו). כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התחתיות מעץ לספלים וביג בן יעשה את השאר.

14

תחתית מעץ לכלי חם

תחתית לכלי חם עשויה משבבי עץ דחוסים בגודל כ- 20*20 ס"מ. ההדפסה על התחתיות לסירים מעץ היא לפי הזמנה (אפשר לבחור גם את אחד הדגמים שלנו). כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התחתיות מעץ לסירים וביג בן יעשה את השאר.

37

תמונה מלבנית מעץ

תמונה מלבנית מעץ לתליה על הקיר, עשויה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 19.5*29 ס"מ עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או התמונה שאתם רוצים להדפיס על לוח עץ וביג בן יעשה את השאר.

46

תמונה מרובעת על עץ

תמונה מרובעת מעץ מודפסת על שבבי עץ דחוסים בגימור מבריק, בגודל כ- 20*20 ס"מ, עם וו תלייה מאחור. ההדפסה על לוח העץ היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה שאתם רוצים להדפיס על לוח העץ וביג בן יעשה את השאר.

37

תמונה משולבת מעץ

תמונה אחת המחולקת ל- 6 יחידות, מודפסות על שבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק והתוצאה מקסימה. התמונה המשולבת מורכבת מ-3 יחידות בגודל כ-20*30 ס"מ ו-3 יחידות בגודל כ-20*20 ס"מ. ההדפסה היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה באיכות הדפסה שאתם רוצים להדפיס על העץ וביג בן יעשה את השאר.

240

תעודת לידה מעוצבת מעץ

מתנה מקסימה ליולדת או לאירוע ברית/ה או יום הולדת לפעוטות: "תעודת לידה" מעוצבת, עשויה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, המורכבת מ- 2 חלקים: חלק אחד בגודל כ- 20*20 ס"מ, עליו מודפסים פרטי הלידה. חלק שני בגודל כ- 14*20 ס"מ, עליו מודפס שם התינוק/ת עם צללית או ברכת התינוק/ת. ניתן להוסיף הקדשה אישית שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את הפרטים שאתם רוצים להדפיס על תעודת הלידה מעץ וביג בן יעשה את השאר.

84

הדפסה על צעצועים ומשחקים

קופיף ידיים ארוכות

קופיף חיבוקי מקסים עם ידיים ארוכות ומחבקות בעל פרווה רכה ונעימה למגע. הקופיף החמוד הזה לבוש בחולצה לבנה עליו הדפסה של תמונה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הקופיף וביג בן יעשה את השאר. גובה הקופיף כשידיו מונפות למעלה - כ- 60 ס"מ.

72

דובי עם לב

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה: דובי חמודי עם לב רחב... יושב מפרווה. גודל הדובי כ- 48 ס"מ. הדובי החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הדובי עם לב אדום וביג בן יעשה את השאר.

159

דובי חמודי, קטן

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה: דובי חמודי יושב מפרווה. גודל הדובי כ- 25 ס"מ. הדובי החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הדובי וביג בן יעשה את השאר.

66

בובת אריה, קטן

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה ובמיוחד בנות מזל אריה... בובת אריה יושב מפרווה. גודל האריה כ- 25 ס"מ. האריה החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של בובת האריה וביג בן יעשה את השאר.

76

כלב קטן מפרווה

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה ובמיוחד אוהבי כלבים (אך לא רק): כלב מקסים יושב מפרווה. גודל הכלב מפרווה כ- 25 ס"מ. הכלבלב החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הכלב וביג בן יעשה את השאר.

72

קוף יושב, קטן

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה: קוף חמוד יושב מפרווה. גודל הקוף היושב כ- 25 ס"מ. הקוף החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הקוף מפרווה וביג בן יעשה את השאר.

65

דובי חמודי בינוני

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה: דובי חמודי יושב מפרווה. גודל הדובי כ- 38 ס"מ. הדובי החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הדובי וביג בן יעשה את השאר.

149

בובת אריה, בינוני

מתנה חוצת גילאים, שכל בני מזל אריה ישמחו לקבל אותה: אריה מקסים יושב מפרווה. גובה האריה היושב כ- 38 ס"מ. האריה החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של בובת האריה מפרווה וביג בן יעשה את השאר.

139

כלב בינוני מפרווה

מתנה חוצת גילאים, שכל חובבי הכלבים ישמחו לקבל: בובת כלב יושב מפרווה. גובה הכלב היושב כ- 38 ס"מ. הכלבלב החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הכלב מפרווה וביג בן יעשה את השאר.

149

קוף יושב, בינוני

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה: קוף חמוד יושב מפרווה. גובה הקוף היושב כ- 38 ס"מ. הקוף החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הקוף וביג בן יעשה את השאר.

129

דובי חמודי גדול

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה, במיוחד אם תמונתו מודפסת על החולצה שלו: דובי חמודי יושב מפרווה. גובה הדובי היושב כ- 50 ס"מ. הדובי החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של הדובי וביג בן יעשה את השאר.

169

בובת אריה, גדול

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה, במיוחד אם תמונתו מודפסת על החולצה שלו: בובת אריה יושב מפרווה. גובה האריה היושב כ- 50 ס"מ. האריה החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של בובת האריה מפרווה וביג בן יעשה את השאר.

219

כלב גדול מפרווה

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה, במיוחד אם תמונתו מודפסת על החולצה שלו: בובת כלב יושב מפרווה. גובה הכלב היושב כ- 50 ס"מ. הכלב החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של בובת הכלב מפרווה וביג בן יעשה את השאר.

209

קוף יושב, גדול

מתנה חוצת גילאים, שכל אחד ישמח לקבל אותה, במיוחד אם תמונתו מודפסת על החולצה שלו: בובת קוף יושב מפרווה. גובה הקוף היושב כ- 50 ס"מ. הקוף החמוד לובש חולצה לבנה עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החולצה של בובת הקוף מפרווה וביג בן יעשה את השאר.

179

פאזל-תמונה אישי

פאזל אישי מרובע, עם תמונה אישית ב- 25 חלקים. כשנמאס להרכיב את הפאזל, אפשר להפוך אותו לתמונה ולהציב על המזנון או לתלות על הקיר. נייר דבק שקוף בגודל המתאים מצורף לאריזה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה שתרצו שתרכיב את הפאזל ו"ביג בן" יעשה את השאר. גודל הפאזל המרובע: 20*20 ס"מ.

49

פאזל מלבני מעץ

פאזל אישי של 20 חלקים מתמונה אישית לפי הזמנה. התמונה מודפסת על שבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה שתרצו שתרכיב את הפאזל ו"ביג בן" יעשה את השאר. גודל: A4.

67

משחק הרביעיות

משחק הרביעיות המוכר והידוע עם הדפסים הלקוחים מעולמם של הילדים, בחלוקה של צבעים, צורות ונושאים שיעזרו להם ללמוד ולהתפתח תוך כדי משחק. במשחק 12 רביעיות (סה"כ 48 כרטיסי משחק) המודפסים על נייר כרומו מט 300 גרם בציפוי למינציה מט. גודל כל כרטיס משחק: כ- 6*9 ס"מ, בתוך קופסה קטנה. על האריזה ניתן להדפיס תמונה או שם והקדשה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונות (וההקדשה) שתרצו להדפיס על אריזת משחק הרביעיות ו"ביג בן" יעשה את השאר.

29

משחק זיכרון בנושא תורה

משחק זיכרון בנושאים הלקוחים מתוך ספרי "בראשית" ו"שמות". המשחק המורכב מ- 48 כרטיסיות (24 זוגות) בגודל של כ- 6*9 ס"מ בתוך קופסת קרטון קטנה. הכרטיסיות מודפסות על נייר עבה במשקל 300 גרם ובציפוי למינציה מאט.כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונות (וההקדשה) שתרצו להדפיס על אריזת משחק הזיכרון בנושא בראשית-שמות ו"ביג בן" יעשה את השאר.

29

משחק זיכרון כיתתי

משחק זיכרון המורכב מ- 24 זוגות של תמונות, מודפס על נייר כרומו מט 300 גרם ובציפוי למינציה מט, בתוך קופסה קטנה. גודל כל כרטיס משחק: כ- 6*9 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונות להדפסת משחק הזיכרון הקבוצתי ועוד תמונה אחת שתודפס על האריזה עם ההקדשה ו"ביג בן" יעשה את השאר. קיימת אפשרות להוסיף תמונות בתוספת תשלום.

49

משחק הזיכרון ממתכת

משחק זיכרון אישי המורכב מ- 17 זוגות של כרטיסיות ממתכת בגודל כ- 6*8.5 ס"מ, בתוך קופסה קטנה עם תמונה והקדשה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונות להדפסת משחק הזיכרון האישי ו"ביג בן" יעשה את השאר. ניתן להוסיף עוד תמונות בתוספת תשלום (5 ש"ח) לכל זוג נוסף.

114

הדפסה על מתכות

פסל אוסקר עם מיתוג

פסלון אוסקר מפלסטיק בצבע זהב על בסיס שיש עם לוחית מיתוג. גובה הפסלון כ- 20 ס"מ. ההדפסה מתבצעת על לוחית המיתוג ממתכת. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על הלוחית לפסל אוסקר וביג בן יעשה את השאר. גודל לוחית מיתוג כ- 2.5*5 ס"מ.

79

מחזיק מפתחות יוקרתי

מחזיק מפתחות יוקרתי שהוא גם סוג של תכשיט. מחזיק המפתחות עשוי ממתכת ואליו מוצמדי 2 לבבות בהדפסה דו-צדדית. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את התמונות שאתם רוצים להדפיס על הלבבות של מחזיק המפתחות וביג בן יעשה את השאר.

44

ספל תרמי לרכב

ספל תרמי מנירוסטה, עם חלק תחתון צר להנחה במכונית. ההדפסה על הספל התרמי לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל התרמי ממתכת וביג בן יעשה את השאר. גובה הספל כ- 14 ס"מ. גודל ההדפס כ- 8*9 ס"מ.

62

בקבוק מנירוסטה, גדול

בקבוק ממתכת נירוסטה לבנה עם קשית בנפח 600 מ"ל, עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הבקבוק מנירוסטה וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס על הבקבוק: כ- 8*9 ס"מ.

54

בקבוק מנירוסטה, קטן

בקבוק אקולוגי מנירוסטה לבנה עם קשית בנפח 500 מ"ל. ההדפסה על הבקבוק לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הבקבוק האקולוגי וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס על הבקבוק: כ- 8*9 ס"מ.

44

בקבוק מאלומיניום

בקבוק רב-פעמי מאלומיניום בנפח 500 מ"ל. ההדפסה על הבקבוק נעשית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הבקבוק האקולוגי וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס על הבקבוק: כ- 8*9 ס"מ.

36

לוח הוקרה בשילוב עץ, קטן

מגן הוקרה איכותי קטן בגודל כולל 15*20 ס"מ, עשוי עץ בגוון דובדבן בעובי כ- 2.5 ס"מ אליו מוצמד לוח מתכת עליו מודפסת ברכת ההוקרה שלכם. ניתן לתליה או להצבה על שולחן, בעזרת פין ממתכת. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על מגן ההוקרה ממתכת בשילוב עץ וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפסה על לוחית מתכת: כ- 13*18 ס"מ.

62

לוח הוקרה בשילוב עץ, בינוני

מגן הוקרה איכותי בינוני M בגודל כולל 18*23 ס"מ. לוח ההוקרה עשוי עץ בגוון דובדבן בעובי כ- 2.5 ס"מ אליו מוצמד לוח מתכת עליו אנו מדפיסים את דברי ההוקרה והתודה שלכם, ניתן לתליה או להצבה על שולחן, עם פין מתכת. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על מגן ההוקרה ממתכת בשילוב עץ וביג בן יעשה את השאר.

72

לוח הוקרה בשילוב עץ, גדול

מגן הוקרה איכותי גדול XL בגודל כולל 22*32 ס"מ. לוח ההוקרה עשוי עץ בגוון דובדבן בעובי כ- 2.5 ס"מ אליו מוצמד לוח מתכת עליו מודפסת ההקדשה שלכם. ללוח ההוקרה מוצמד פין מתכת להצבה על השולחן, אך גם ניתן לתליה על הקיר. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על מגן ההוקרה ממתכת בשילוב עץ וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס: כ- 20*29 ס"מ.

82

מראות כיס ממתכת

מראת כיס ממתכת: מראה בתוך קופסת מתכת בגודל כולל של כ- 7*7 ס"מ (ע"פ הדגם), עם לוחית להדפסה. ההדפסה על הלוחית לפי הזמנה. קיימים 3 דגמים: לב, עיגול, ריבוע. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה ו/או ההקדשה שאתם רוצים להדפיס על מראת הכיס ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

26

סימניות ישרות ממתכת

סימנייה ייחודית ומיוחדת: הסימניה עשויה ממתכת (אלומיניום) בגודל כ- 20*3.5 ס"מ, בצבע לבן או כסוף. ההדפסה על הסימניה בצד אחד, לפי הזמנה. לכל סימניה ניתן להוסיף שם, בתוספת תשלום סמלי. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על הסימניות ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

14

סימניה לתליה על ספר

מוצר בלעדי של ביג בן: סימניה מיוחדת במינה, עשויה ממתכת וניתלית בין דפי הספר. גודל הסימניה: כ- 3.5*17+3 ס"מ. ההדפסה על הסימניה ממתכת היא בצד אחד בלבד. ניתן להוסיף שמות בתוספת תשלום סמלי. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על הסימניות הניתלות ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

19

דיסקיות אישיות ממתכת

דיסקיות ממתכת עם שרשרת כדורים מסוגים שונים: דיסקיות זיהוי לילדים או לקשישים, דיסקיות עם תמונה ו/או הקדשה, דיסקיות רוחניות לחיילים ואנשי כוחות הביטחון. הדיסקיות מודפסות על מתכת בגודל כ- 3.5*5 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הדיסקיות ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

25

קופסה בצורת לב

קופסה ממתכת בצורת לב לאיסוף מזכרות קטנות / מטבעות / טבעות או כל דבר שהוא. הקופסה בגודל כ- 13*15 ס"מ ובגובה כ-4.5 ס"מ, עם הדפסה על מכסה הקופסה לפי הזמנה אישית. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הקופסה ממתכת בצורת לב וביג בן יעשה את השאר.

58

קופסה עגולה

קופסה עגולה ממתכת לאיסוף מזכרות קטנות / מטבעות / טבעות ועגילים או כל דבר שהוא. הקופסה בקוטר כ-15 ס"מ ובגובה כ-4.5 ס"מ. ההדפסה על מכסה הקופסה היא לפי הזמנה אישית. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על מכסה הקופסה העגולה ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

58

קופסה מלבנית

קופסה מלבנית ממתכת עם הדפסה לפי הזמנה על מכסה הקופסה. אפשר לתת את הקופסה עם שוקולדים או ממתקים אחרים והיא יכולה לשמש לממתקים, לאוספים קטנים, תמונות, תרופות או כל דבר אחר. גודל קופסת מתכת: כ-5*13*20 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על מכסה הקופסה ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

63

לוח הודעות משעם

לוח הודעות עשוי שעם בתוך מסגרת מעץ עם לוחית מיתוג מאלומיניום, עליה נדפיס עבורכם את אחד הדגמים שלנו או עיצוב/תמונה שלכם. הלוח-שעם מיועד לנעיצת הודעות, תמונות, תזכורות וכדומה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על לוחית המיתוג ממתכת וביג בן יעשה את השאר. גודל לוח השעם כ- 30*40 ס"מ, גודל לוחית המיתוג מאלומיניום כ- 9*27 ס"מ.

34

לוח מחיק ממתכת

לוח הודעות מחיק עם גב מגנטי בהדפסה אישית להצמדה למקרר או לדלת פלדה לכתיבת הודעות לבני הבית, תזכורות, רשימת מכולת וכל מה שתרצו. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הלוח המגנטי ולשלב בו תמונה של הילד/ה וכמובן הקדשה, או שתוכלו לשלוח אלינו עיצוב אישי שלכם. גודל הלוח: A4. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הלוח המחיק ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

27

לוח הצלחה ממתכת

"לוח ההצלחה" מחיק עם גב מגנטי ובו טבלה עם משימות להקניית הרגלים חדשים, אשר הילד או הילדה צריכים לעמוד בהם. ניתן לשנות את המשימות ולהתאימן לצרכיכם. גודל הלוח A4. מומחים ממליצים להתמקד בכל פעם במשימה אחת, עד שתיהפך להרגל ואז לעבור למשימה הבאה, כשבכל סוף שבוע מוענקת לילד מתנה קטנה, על עמידה ביעדים באותו שבוע. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו או לשלוח עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתובים ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על לוח הצלחה ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

35

כרטיסי "אשראי" ממתכת

"כרטיס אשראי" עשוי ממתכת ובו הקדשה והבטחת אהבה (או חיבה, הערכה וכד') עם הקדשה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על כרטיס אשראי ממתכת וביג בן יעשה את השאר. גודל הכרטיס: כ- 5.5*8.5 ס"מ. הלוחיות בצבע כסף, זהב או לבן.

16

משחק זיכרון מאלומיניום

משחק זיכרון מיוחד במינו: המשחק מורכב מ- 17 זוגות של כרטיסיות מודפסות על מתכת בגודל כ- 6*8.5 ס"מ, בתוך קופסה. ניתן להוסיף עוד תמונות בתוספת תשלום לכל זוג נוסף. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונות למשחק זיכרון אישי ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

114

מגנט ממתכת עם תמונה

מגנט מיוחד במינו שלא רואים הרבה כמותו: המגנט עשוי ממתכת (אלומיניום) בצבע כסף או לבן בגודל גלויה (כ-9.5*14 ס"מ). ההדפסה על המגנט לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה / תמונות שאתם רוצים להדפיס על המגנט ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

16

מעמד לכרטיסי ביקור ממתכת

מעמד לכרטיסי ביקור ופתקאות עם לוחית מיתוג ממתכת, בהדפסה לפי הזמנה. גודל המעמד לכרטיסי ביקור: כ- 4*10 ס"מ. גודל לוחית המיתוג: כ- 2*6 ס"מ

49

סט מגנטים עם מסר

7 מגנטים עם מסר רומנטי של אהבה, אחד לכל יום. המגנטים עשויים ממתכת, כל אחד בגודל כ- 5*7 ס"מ בקופסה קטנה. תוכלו לבחור 7 מגנטים מתוך התמונות באתר או לשלוח מסרים אישיים משלכם. על הקופסה נדפיס גם את שמותיכם או תמונה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הקופסה למגנטים "מסרים של אהבה" וביג בן יעשה את השאר.

49

מגנטים - כלים לזוגיות טובה

"ארגז כלים לזוגיות טובה יותר" מורכב מ-7 מגנטים ממתכת עם מסר לזוגיות טובה יותר, אחד לכל יום. המגנטים עשויים ממתכת, כל אחד בגודל כ- 5*7 ס"מ בקופסה קטנה. תוכלו לבחור 7 מגנטים מתוך התמונות באתר או לשלוח מסרים אישיים משלכם. על הקופסה נדפיס גם את שמותיכם או תמונה שלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או תמונה שאתם רוצים להדפיס על הקופסה ל"ארגז הכלים" וביג בן יעשה את השאר.

49

קופסה-אירגונית לכלי כתיבה

המתנה האידיאלית לשוחרי איכות הסביבה: קופסא עשוייה מקרטון ממוחזר בגודל של כ- 12*12*23 ס"מ, אותה ניתן לסגור לגודל כ- 12*12*12 ס"מ. האירגונית מכילה לוחית מתכת למיתוג (בגודל כ- 9*9 ס"מ. גודל ההדפס: כ- 7*7 ס"מ), פתקיות ממו, דיבקונים, דגלונים. ההדפסה על לוחית המיתוג היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על לוחית המיתוג ממתכת וביג בן יעשה את השאר.

32

הדפסה על קרמיקה וחרסינה

אריח קרמיקה מרובע, קטן

אריח מקרמיקה מבריקה בגודל 10*10 ס"מ. ההדפסה על האריח מתבצעת לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר.

36

אריח קרמיקה מרובע, בינוני

אריח מקרמיקה מבריקה בגודל 15 *15 ס"מ. ההדפסה על האריח-קרמיקה מתבצעת לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר.

44

אריח קרמיקה מרובע, גדול

אריח מקרמיקה מבריקה בגודל 20*20 ס"מ. ההדפסה על האריח מתבצעת לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר.

54

אריח קרמיקה מלבני

אריח מלבני מקרמיקה מבריקה בגודל 15*20 ס"מ. ההדפסה על האריח מתבצעת לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר.

39

אריח קרמיקה במסגרת

אריח קרמיקה מבריקה בגודל 15*15 בתוך מסגרת עץ בגודל כולל של כ- 17*17 ס"מ. ההדפסה על האריח היא לפי הזמנתכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר.

73

כלי לעטים בשילוב עץ

מיתקן לעטים ולכלי כתיבה שלא רואים רבים כמותו: המיתקן לעטים עשוי עץ בשילוב 2 אריחי חרסינה. ההדפסה על אריחי החרסינה נעשית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המיתקן לכלי כתיבה וביג בן יעשה את השאר. גודל המיתקן לעטים: כ- 12*12*4 ס"מ. גודל כל אריח: כ- 10*10 ס"מ.

82

מתלה למפתחות בשילוב מתכת

מתלה למפתחות מברזל בצבע שחור, עם 4 מתלים למפתחות, בשילוב אריח מקרמיקה מבריקה בגודל 15*15 ס"מ. גודל כולל של מתלה מפתחות מברזל וקרמיקה - כ- 17*17 ס"מ. ההדפסה על האריח - לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה למתלה מפתחות וביג בן יעשה את השאר.

109

קופסה מהודרת לתכשיטים

קופסת תכשיטים יוקרתית מעץ איכותי בציפוי לכה ומרופדת מבפנים בבד לבן, עם אריח מודפס מקרמיקה מבריקה על המכסה. ההדפסה היא לפי הזמנה אישית ומתבצעת על אריח קרמיקה בגודל כ- 10*10 ס"מ. גודל קופסת התכשיטים כ- 12*12 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה לקופסת תכשיטים וביג בן יעשה את השאר.

93

סט תחתיות לספלים מקרמיקה מאט

רביעיית תחתיות לספלים מקרמיקה מאט, עם גב שעם להגנה על השולחן מפני שריטות. גודל כל תחתית כ-9*9 ס"מ. ההדפסה על אריחי הקרמיקה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר.

54

מיתקן לכלי כתיבה

כלי מקרמיקה לעפרונות ולכלי כתיבה, בגובה כ- 10 ס"מ. חלק פנימי צבעוני. ההדפסה על הכלי לעטים ועפרונות - לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הכלי לעטים וביג בן יעשה את השאר.

36

חמסה מודפסת מקרמיקה

חמסה מקרמיקה מאט, חלק אחורי שעם לשמירה על הקיר משריטות. ההדפסה על החמסה מתבצעת לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על החמסה מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר. גודל החמסה מקרמיקה: כ- 20*24 ס"מ.

54

ספל עם פנים-צבעוני

ספל צבעוני מבפנים ולאחר ההדפסה - צבעוני גם מבחוץ. ההדפסה על הספלים נעשית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

36

ספל ידיות לב

המתנה לאנשים אוהבים: ספל עם ידיות בצורת לב וצבע אדום בתוך הספל. ההדפסה על הספלים מתבצעת לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

36

ספל קסם משנה צבע

מחפשים מתנה שתפתיע? ספל קרמיקה מיוחד במינו: הספל השחור והתמים למראה משנה את צבעו לאחר שמוזגים משקה חם לתוכו ואז נחשפת ההדפסה על הספל ומפתיעה את מקבלי הספל. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

39

ספל עם הדפסה

המתנה שאף פעם לא נס ליחה: ספל קרמיקה בגובה כ- 9 ס"מ עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

25

קופת חיסכון מחרסינה

קופת חיסכון מחרסינה בגובה כ- 9 ס"מ. ההדפסה על קופת החיסכון היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על קופת החיסכון מחרסינה וביג בן יעשה את השאר.

36

חולצות מודפסות - מבחר דגמים

חולצות למסיבת רווקים

האח / החבר הכי טוב מתחתן וכולם רוצים לחגוג לו במסיבת רווקים? למה לא לעשות זאת עם חולצה עם הדפסה של משפט מצחיק ושנון? החולצות מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עם הדפסה צבעונית למסיבת רווקים: לחתן, לבני המשפחה הקרובים ולחברים. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על החולצה אות לשלוח כיתוב או תמונה שלכם. גודל ההדפס: עד A4. קיימת אפשרות להדפסה גם בצד השני, בתוספת תשלום.

31

חולצות מודפסות לחתונה

החתונה מתקרבת ואתם רוצים לפשוט את הבגדים היפים והמחוייטים ולהחליף לחולצה קלה כדי להשתולל קצת על רחבת הריקודים? עשו זאת עם חולצות מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עליהן הדפסה צבעונית לחתונה: לחתן, לבני המשפחה הקרובים ולחברים. גודל ההדפס: עד A4. קיימת אפשרות להדפסה גם בצד השני, בתוספת תשלום

31

חולצות לבר מצווה

חולצות מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עם הדפסה צבעונית לבר מצווה: לחתן המצווה, לבני המשפחה הקרובים ולחברים. את רוב הדגמים אפשר להתאים גם לבני המשפחה הקרובה ולחברים. גודל ההדפס: עד A4. קיימת אפשרות להדפסה גם בצד השני, בתוספת תשלום.

31

חולצות ילדים לבר מצווה

חולצות מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עם הדפסה צבעונית לבר מצווה: לחתן המצווה, לבני המשפחה הקרובים ולחברים. את רוב הדגמים אפשר להתאים גם לבני המשפחה הקרובה ולחברים. גודל ההדפס: עד A5. קיימת אפשרות להדפסה גם בצד השני, בתוספת תשלום.

25

חולצה עם הדפסה לפי הזמנה

יש לכם אירוע משמח? אולי אתם רוצים לקדם עסק כלשהו? אפשר לעשות זאת עם חולצה לבנה מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. חולצה עם פרסום העסק, חולצה למעודדי המתחרים בנינג'ה ישראל (NINJA WARRIERׂׂ), חולצות לימי הולדת ועוד. גודל ההדפס: עד A4. יש אפשרות להוסיף הדפסה גם בצד שני, בתוספת תשלום.

31

חולצות מצחיקות

חולצות מבד דרייפיט (מנדף זעה) עם מבחר כיתובים מצחיקים ומשעשעים: משחקי מילים, פתגמים מעוותים, ציטוטים משעשים ועוד כיד הדימיון הטובה. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו או לשלוח משפטים משלכם, ללא תוספת תשלום.

31

בגד גוף לתינוק, שרוול ארוך

כמה נחמד ושובה לב לראות תינוק חמוד לבוש בבגד גוף עם הדפסה אישית!משפטים מצחיקים בהדפסה צבעונית על בגדי גוף לתינוק, שרוול ארוך עם חלק פנימי כותנה, חלק חיצוני בשילוב לייקרה. בחרו את הדגמים שאהבתם או שילחו עיצוב/כיתוב משלכם. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ.

34

בגד גוף לתינוק, שרוול קצר

כמה נחמד ושובה לב לראות תינוק חמוד לבוש בבגד גוף עם הדפסה אישית!משפטים מצחיקים בהדפסה צבעונית על בגדי גוף לתינוק, שרוול קצר עם חלק פנימי כותנה, חלק חיצוני בשילוב לייקרה. בחרו את הדגמים שאהבתם או שילחו עיצוב/כיתוב משלכם. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ.

31

הדפסה על שעוני-קיר

שעון קיר מלבני מעץ

שעון קיר מלבני מעץ בגודל כ- 20*30 ס"מ. ההדפסה על השעון, אשר עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון מעץ וביג בן יעשה את השאר.

49

שעון קיר מרובע מעץ

שעון קיר מרובע בגודל כ- 20*20 ס"מ. השעון עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון המרובע מעץ וביג בן יעשה את השאר.

44

שעון קיר עגול מעץ

שעון קיר עגול מעץ בקוטר כ- 19.5 ס"מ. השעון עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון העגול מעץ וביג בן יעשה את השאר.

44

שעון רגשות מעץ

שעון רגשות לילדים ועליו 12 ריגשונים במקום מספרים. את הרגשונים ניתן להתאים לפי הצרכים שלכם. השעון עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בקוטר כ- 19 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את רשימת הריגשונים ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על שעון רגשות מעץ וביג בן יעשה את השאר.

44

שעון קיר עגול מקרמיקה

שעון קיר או שולחני עגול. השעון עשוי מקרמיקה מט עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון העגול מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר. קוטר השעון כ- 20*20 ס"מ. ניתן לתלות את השעון על הקיר או להציב על שולחן/מזנון.

73

שעון קיר מרובע מקרמיקה

שעון מרובע עשוי מקרמיקה מאט עם הדפסה לפי הזמנה. גודל השעון כ- 20*20 ס"מ. ניתן לתלות על הקיר או להציב על שולחן/מזנון. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון המרובע מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר.

73

שעון לב מעץ

שעון קיר מעץ צפצפה בחיתוך לייזר בצורת לב, בגודל כ- 33*35 ס"מ, אליו מוצמד לוח עץ עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 18*19 ס"מ. ההדפסה על השעון-לב היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון לב מעץ וביג בן יעשה את השאר. הערה: השעון נמכר ללא סוללה.

79

שעון מעוצב מעץ

שעון קיר מעוצב מעץ צפצפה בחיתוך לייזר בגודל כולל כ- 33*35 ס"מ, אליו מוצמד לוח עץ משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 18*19 ס"מ. ההדפסה על השעון-לב היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון המעוצב מעץ וביג בן יעשה את השאר. הערה: השעון נמכר ללא סוללה.

79

שעון שולחני עגול מעץ

שעון שולחני עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, על בסיס פרספקס שחור. קוטר לוח העץ כ- 12 ס"מ, גובה כולל של השעון - כ- 17 ס"מ, כך שניתן להניח אותו גם על השולחן מבלי שיסתיר את מי שיושב ממול. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון השולחני וביג בן יעשה את השאר. השעון נמכר ללא סוללה.

49

שעון אלומיניום

שעון קיר עם מסגרת עץ בגודל כולל של כ-30*50 ס"מ ולוח אלומיניום בגודל כ- 20*30 ס"מ. ההדפסה על השעון היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון מאלומיניום במסגרת עץ וביג בן יעשה את השאר. הערה: השעון נמכר ללא סוללה.

99

הדפסה על מוצרים שונים

מדבקה לבקבוק מים

מדבקות מחומר אטום למים, בגודל כ- 3.5*20 ס"מ. ההדפסה על המדבקה היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המדבקה לבקבוק מים וביג בן יעשה את השאר. הבקבוקים בתמונה אינם כלולים במחיר.

6

משטח ארגונומי לעכבר

משטח לעכבר המחשב עם כרית ג'ל ארגונומית לנוחות מירבית, בגודל כולל כ- 18*22 ס"מ. גודל ההדפס: עד 15*18 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המשטח הארגונומי לעכבר המחשב וביג בן יעשה את השאר. צבע הפד הארגונומי: אפור.

44

משטח לעכבר המחשב

משטח לעכבר המחשב, בגודל כ- 24*20 ס"מ ובעובי של כ-5 מ"מ. ההדפסה על המשטח לעכבר היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המשטח לעכבר המחשב וביג בן יעשה את השאר.

25

פד דק לעכבר המחשב

פד דק לעכבר המחשב, בגודל כ- 18 *20 ס"מ ובעובי של כ-3 מ"מ. ההדפסה על הפד לעכבר היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המשטח לעכבר המחשב וביג בן יעשה את השאר.

21