לחיילים ומתגייסים


הדפסה על מתנות לגיוס, לחיילים ולמפקדים ומתנות שחרור לחבר'ה שנשארים מחירים מדורגים. ככל שהכמות המוזמנת גדלה - כך יורד המחיר ליחידה. פרטים בדף כל מוצר

מתנות לגיוס לצבא

שק כביסה גדול למתגייסים

שק כביסה לבן בגודל כ- 50*70 ס"מ עם הדפסה צבעונית לפי בחירה מאחד הדגמים שלנו או לפי הזמנה. מתאים לחיילים ולמתגייסים, לאנשי שרות לאומי ועוד... כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השק כביסה מבד וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס: עד A4. קיימת אפשרות להדפסה גם בצד השני בתוספת תשלום.

49

שק כביסה למתגייסים

שק כביסה לבן בגודל כ- 40*60 ס"מ עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנה. מתאים לחיילים ולמתגייסים, לאנשי שרות לאומי ועוד... כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השק כביסה מבד וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס: עד A4. קיימת אפשרות להדפסה גם בצד השני בתוספת תשלום.

44

תיק לכלי רחצה

תיק לכלי רחצה לחיילים ולמתגייסים עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. גודל תיק רחצה: סגור כ-18*23 ס"מ (נפתח ל- 3). התיק כולל גם וו לתליה (במקלחת, בארון). כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על התיק לכלי רחצה וביג בן יעשה את השאר. הערה: התיק לכלי הרחצה מגיע ללא המוצרים שבתמונה.

59

ציפית איכותית לכרית

איך לתת למתגייס/ת הצעיר/ה תחושה של בית גם כשהוא בצבא? עם ציפית איכותית לכרית שינה מבד רך ונעים למגע בהדפסה אישית צבעונית. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בו את הטקסט האישי שלכם או לשלוח עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את התמונה ו/או הכיתוב וביג בן יעשה את השאר. גודל הציפית: כ- 50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית) גודל ההדפסה על הציפית: עד A4 (כ-20*30 ס"מ). הדפסה בשני הצדדים כרוכה בתשלום נוסף.

49

ציפית לכרית שינה

איך לתת למתגייס/ת הצעיר/ה תחושה של בית גם כשהוא בצבא? עם ציפית לכרית שינה בהדפסה אישית צבעונית. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בו את הטקסט האישי שלכם או לשלוח עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את התמונה ו/או הכיתוב וביג בן יעשה את השאר. גודל הציפית: כ- 50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית) גודל ההדפסה על הציפית: עד A4 (כ-20*30 ס"מ). הדפסה בשני הצדדים כרוכה בתשלום נוסף.

39

דיסקית רוחנית לחיילים

דיסקית רוחנית עם ברכה ותפילה לשמירה על החייל ואיש הביטחון המתגייס לצבא (וגם זה שכבר משרת). הדיסקית עשויה מלוחית אלומיניום בגודל כ- 3.5*5 ס"מ, בתוספת שרשרת דיסקית ונרתיק קטן. עם ברכות להגנה על החייל: "שיר למעלות" או "מי שברך". הערות: 1. ניתן להוסיף את שם החייל. 2. הדיסקית אינה דומה בחומר לדיסקית צבאית.

29

דיסקית עם תמונה

כדי שהחייל (או החיילת) לא יתגעגע יותר מדי כשהוא רחוק מהבית, עשו לו דיסקית עם תמונה שילדך איתה תמיד, בצמוד לדיסקית הצבאית. הדיסקית עשויה מלוחית אלומיניום בגודל כ- 3.5*5 ס"מ, בתוספת שרשרת דיסקית ונרתיק קטן. הדיסקית אינה דומה בחומר לדיסקית צבאית.

29

מגבת גוף גדולה

גם מגבת עם כיתוב אישי תתן למתגייס/ת תחושה של בית... מגבת בצבע אוף-ווייט מ- 100% כותנה עם פס להדפסה צבעונית. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על המגבת וביג בן יעשה את השאר. גודל המגבת כ- 70*130 ס"מ. גודל ההדפסה על המגבת: עד כ-10*50 ס"מ.

69

מחזיק שם לחייל

מתלה שם לחייל, עם פרטי החייל ואפשר להוסיף גם הקדשה. המתלה עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בצד אחד, עם שרשרת וטבעת ממתכת עם שם החייל/ת, מספר אישי או כל פרט אחר, לחיבור לקיטבג / צ'ימידן או לתיק.

19

מגבת בינונית

גם מגבת עם כיתוב אישי תתן למתגייס/ת תחושה של בית... מגבת בצבע אוף-ווייט מ- 100% כותנה עם פס להדפסה צבעונית. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על המגבת וביג בן יעשה את השאר. גודל המגבת כ- 50*90 ס"מ. גודל ההדפסה על המגבת: עד כ-9*29 ס"מ.

49

מגבת קירור

מתנה אידיאלית לחיילים הסובלים מחום גוף, במיוחד לאחר פעילות גופנית מאומצת: מגבת קרור בגודל כ- 30*100 ס"מ, עליה נדפיס את שם החייל/ת. המגבת מגיעה בתוך צנצנת פלסטיק. הקירור מתבצע ללא כימיקלים, אלא רק ע"י אריגה ייחודית של הבד. הוראות שימוש מצורפות למגבת.

59

אזל במלאי

מבצע דיסקית במתנה

מבצע - דיסקית לחייל/ת במתנה הזמינו 2 פריטים כלשהם מהקטגוריה "מתנות לחיילים>מתנות לגיוס לצבא" וקבלו במתנה דיסקית לחייל/ת לבחירתכם: דיסקית עם תמונה - או - דיסקית עם ברכה אישית - או - דיסקית רוחנית-שיר למעלות - או - דיסקית רוחנית-מי שברך.

מתנות שחרור מהצבא

מטלית לניקוי מסכים

מטלית מבד מיקרופייבר מתקפלת לתוך נרתיק, לניקוי משקפיים ומסכי טלפון ואייפד. גודל הנרתיק: כ- 7*7 ס"מ. לכל מטלית ניתן להוסיף שם, בתוספת תשלום סמלי.

14

מראת כיס ממתכת

מראה בתוך קופסת מתכת עם לוחית להדפסה בגודל כ- 7*7 ס"מ (ע"פ צורת מראת הכיס).

29

פד דק לעכבר

משטח לעכבר המחשב, בגודל כ- 18 *20 ס"מ ובעובי של כ-3 מ"מ.

24

משטח לעכבר המחשב

משטח לעכבר המחשב בגודל כ- 20*24 ס"מ, עובי 5 מ"מ.

29

לוח הוקרה קטן לשחרור

לוח הוקרה איכותי קטן בגודל כולל 18*23 ס"מ. עשוי עץ בגוון דובדבן בעובי כ-2.5 ס"מ אליו מוצמד לוח מתכת עם פין מתכת. ניתן לתליה או להצבה על שולחן. גודל ההדפס: כ- 15*20 ס"מ.

69

לוח הוקרה בינוני לצבא

לוח הוקרה איכותי בינוני בגודל כולל 20*25 ס"מ. עשוי עץ בגוון דובדבן בעובי כ-2.5 ס"מ אליו מוצמד לוח מתכת עם פין מתכת. ניתן לתליה או להצבה על שולחן. גודל ההדפס: כ- 18*23 ס"מ.

79

לוח הוקרה גדול למפקד

לוח הוקרה מעץ בעובי כ- 1.5 ס"מ ובגודל 22*32 ס"מ, אליו מוצמד לוח מתכת מודפס בצבע לבן או כסוף. גודל ההדפס כ- 20*29 ס"מ. את לוח ההוקרה ניתן לתלות על הקיר או להניח על המזנון/שולחן.

89

תיק צד לגבר

תיק צד לגבר בצבע שחור עם תא אחד גדול ורצועת נשיאה - מזכרת שחרור מהצבא לחברה שנשארים עדיין בשרות. גודל התיק: כ- 18*22 ס"מ, לא כולל הרצועה.

59

שמיכת פליז/כירבולית

שמיכת פליז (כירבולית) עם הדפסה לפי רצונכם. גודל שמיכת פליז: כ- 120*160 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4 (כ-20*30 ס"מ). קיימת אפשרות להדפס נוסף - בתוספת תשלום.

49

ספל מודפס

ספל קרמיקה לשתייה חמה עם הדפסה לפי רצונכם. גובה הספל כ- 9 ס"מ.

29

ספל צבעוני מבפנים

ספל קרמיקה צבעוני מבפנים לשתיה חמה, עם הדפסה לפי רצונכם.

39

ספל פלא

ספל קרמיקה מיוחד במינו: ההדפסה על הספל נחשפת רק לאחר מזיגת משקה חם לתוכו.

44