למורים ולצוות


מתנות לתחילת שנה ולסוף שנה למורות/מורים ולצוות בית הספר. מחירים מדורגים. ככל שהכמות המוזמנת גדלה - כך יורד המחיר ליחידה. פרטים בדף כל מוצר מתנות ללא מיתוג ניתן לראות באתר: ביג בן שיווק

מתנות למורות, מורים ולצוות

סימניה ממתכת

סימניה ממתכת (אלומיניום) בגודל כ- 20*3.5 ס"מ, בצבע לבן או כסוף, מודפסת בצד אחד. לכל סימניה ניתן להוסיף שם, בתוספת תשלום סמלי.

12

כרטיס "אשראי של הערכה"

כרטיס אשראי" ממתכת (אלומיניום) בגודל כ- 8.5*5.5 ס"מ, בצבע לבן, כסף או זהב, מודפסת בצד אחד. לכל "כרטיס אשראי" ניתן להוסיף שם או תמונה והקדשה. כמו כן, ניתן לשנות את סוג הכרטיס (אשראי של חיבה, אשראי של אהבה וכד') ואת הכיתוב.

12

מנקה משקפיים ומסכים

מטלית מבד מיקרופייבר מתקפלת לתוך נרתיק, לניקוי משקפיים ומסכים. גודל הנרתיק: כ- 7*7 ס"מ. לכל מטלית ניתן להוסיף שם, בתוספת תשלום סמלי.

12

לוח שנה מגנטי

לוח שנה עם גב מגנטי עם מקום לרשימות. לוח השנה מורכב מ- 12 דפים נפרדים הניתנים לתלישה, מודפסים על נייר 115 גרם. ג

14

מחזיק מפתחות מעץ

מחזיקי מפתחות עשויים משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בצד אחד עליו ההדפסה שלכם, עם שרשרת וטבעת ממתכת. גודל מחזיק המפתחות כ- 5*5 ס"מ - 6*7 ס"מ (ע"פ הצורה)

15

תחתית מעץ לספלים

תחתית לספלים עשויה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. גודל התחתית לספלים - 9*9 ס"מ.

16

סימניה תלויה ממתכת

סימניה ממתכת (אלומיניום), אותה ניתן לתלות בין דפי הספר. הסימניה בגודל כ- 17*3.5 ס"מ + עוד כ- 3 ס"מ המתקפלים לאחור, בצבע לבן או כסוף, מודפסת בצד אחד. לכל סימניה ניתן להוסיף שם, בתוספת תשלום סמלי.

17

נרתיק לכלי כתיבה

נרתיק מבד לכלי כתיבה (או כלי איפור או מסמכים...), עם 3 תאים גדולים בעלי רוכסן וקלפה. ההדפסה על הקלפה היא לפי בחירה או לפי הזמנה.

32

פד דק לעכבר המחשב

משטח דק לעכבר המחשב, בגודל כ- 18*20 ס"מ ובעובי של כ- 3 מ"מ. לכל משטח לעכבר ניתן להוסיף תמונה, סמל בית הספר והקדשה.

21

משטח לעכבר המחשב

משטח לעכבר המחשב, בגודל כ- 24*20 ס"מ ובעובי של כ-5 מ"מ. לכל משטח לעכבר ניתן להוסיף תמונה, סמל בית הספר והקדשה.

25

ספל מודפס

ספל קרמיקה לבן עם הדפסה לפי בחירתכם. גובה הספל: כ- 9 ס"מ.

25

ספל צבעוני מודפס

סמל עם פנים צבעוני לשתייה חמה, עשוי מקרמיקה בגובה כ- 9 ס"מ.

36

מראת כיס ממתכת

מראת כיס ממתכת, בגודל כ- 7*7 ס"מ (ע"פ הדגם).

25

אירגונית לכלי כתיבה

קופסא עשוייה מקרטון ממוחזר בגודלכ- 12*12*23 ס"מ, אותה ניתן לסגור לגודל כ- 12*12*12 ס"מ. האירגונית מכילה לוחית מתכת למיתוג (בגודל כ- 9*9 ס"מ. גודל ההדפס: כ- 7*7 ס"מ), פתקיות ממו, דיבקונים, דגלונים. ההדפסה על לוחית המיתוג היא לפי הזמנה.

32

חולצת דרייפיט עם הדפס

חולצה מבד דרייפיט (מנדף זיעה), שרוולים קצרים, במידות 16-18 ו-מ- S עד XXL. הדפס בצד אחד עד גודל A4. ניתן להוסיף הדפס גם בצד שני, בתוספת תשלום.

32

בקבוק אקולוגי גדול מנירוסטה

בקבוק אקולוגי גדול (600 מ"ל) מנירוסטה, עם קשית לשתייה. על הבקבוק אפשר להדפיס שם או תמונה והקדשה/סמל בית הספר. גודל ההדפס: כ- 8*9 ס"מ.

54

תיק רב-שימושי מבד

תיק לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 37*43 ס"מ, עם 2 ידיות נשיאה. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום.

26

מתנות מהתלמידים

סינר עם הדפסה

סינר למבוגרים מבד פוליאסטר לבן בגודל כ- 60*80 ס"מ, עם כיס. גודל ההדפס: עד A4.

37

תחתיות לקפה מקרמיקה

סט של רביעיית תחתיות לספלים מקרמיקה מאט, עם גב שעם להגנה על השולחן מפני שריטות. גודל כל תחתית כ-9*9 ס"מ. ההדפסה על אריחי הקרמיקה לפי בקשתכם.

59

שעון קרמיקה מרובע

שעון מרובע עשוי מקרמיקה מאט עם הדפסה צבעונית בהתאמה אישית, עם עיצוב שלנו או שלכם. גודל השעון כ- 20*20 ס"מ. ניתן לתלות את השעון קרמיקה על הקיר או להציב על שולחן/מזנון.

79

כרית מרובעת לנוי

כרית נוי מרובעת עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה או לפי בחירה, צד אחד בד דמוי-יוטה בצבע קרם, צד שני בד סאטן איכותי. גודל הכרית נוי: כ- 40*40 ס"מ, גודל ההדפסה על הכרית: עד A4.

89

חמסה מקרמיקה למורים

חמסה עשויה מקרמיקה מט עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנה. חלק אחורי שעם לשמירה על הקיר משריטות. גודל: כ- 20*24 ס"מ.

59

שעון בצורת לב מעץ

שעון קיר מעץ צפצפה בחיתוך לייזר בצורת לב עם מספרי השעות גדולים ובולטים. גודל השעון לב כ- 33*35 ס"מ, אליו מוצמד לוח עץ עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 18*19 ס"מ. ההדפסה הצבעונית על השעון-לב היא לפי הזמנה. הערה: השעון נמכר ללא סוללה.

79

פסלון אוסקר למורה

המורה שלכם כל כך טוב/ה ונהדר/ת? מגיע לה פרס! פסלון אוסקר מפלסטיק בצבע זהב על בסיס שיש עם לוחית מיתוג. גובה הפסלון כ- 20 ס"מ. ההדפסה מתבצעת על לוחית המיתוג ממתכת בגודל כ- 2.5*5 ס"מ.

79

שעון מלבני מעץ

שעון קיר מעץ בגודל כ- 20*30 ס"מ. השעון עשוי משבבי עץ דחוסים בגימור מבריק, עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה.

49

ספל לב למורה

ספל קרמיקה עם ידית בצורת לב בצבע אדום עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנה.

39

מחצלת רשת לחוף הים

מחלצת לחוף הים עשוייה מבד רשת כפול, לסינון החול בתוך תיק נשיאה. גודל המחלצת-חוף כ- 1.5*2 מ'. ההדפסה מתבצעת בצבע שחור או כחול כהה על גבי תיק הנשיאה. גודל ההדפס: A5.

99