מכתבי תודה


מכתבי תודה ותמונות מלקוחות מרוצים

בנות מדהימות! קיבלתי את החבילה הבוקר ואני פשוט נפעמת כל פעם מחדש מהעבודה שלכן! המוצר באיכות מעולה, ההדפסה יצאה נפלא והשקעתן מאוד באריזה תוך מחשבה על הפרטים הקטנים (עטיפות שונות לכל גן, קבלה נפרדת לכל גן- תענוג!)! בתור חברת ועד הורים מזה 4 שנים, כמה טוב שיש בית חם לפנות אליו בסוף שנה ובכלל כשצריך מתנות פרטיות. המקצועיות, הסבלנות, איכות המוצר, המשלוח המהיר, הנוחות ביצירת קשר והאהבה שלכן לכל לקוח הופכים אתכם לשם דבר בתחום! תודה על הכל! אתן כבר יודעות שנשתמע בקרוב מאוד :) שמחה להיות לקוחה קבועה שלכם זו השנה הרביעית! תודה תודה תודה!"

רעות הרשקוביץ, משחקי לוח ועד הורים, גן ילדים

קיבלתי את החבילה ביום שישי.... החולצות יצאו מ ו ש ל מ ו ת !!!!! תודה רבה על השירות, העזרה, האריזה והמחיר! אשמח לחזור אליכם תמיד... רק בשמחות! J מיכל שוקרון"

מיכל שוקרון חולצות בר-מצווה

רצינו לומר לכם תודה באופן אישי על מתנה שיצאה מהממת!!! הייתם אדיבים ומהירים (: והציפית יצאה מושלם!! תודה רבה מצרפת לכם תמונה עם חיוכים"

ירדן דהן, ציפות "החלום שלי" מתנות סוף שנה לתלמידי כיתה ב'

ירדן יצא מקסים!!!!!!!!!!!!! היה לי העונג לעבוד אתכם, המון תשומת לב מכם כל הכבוד!! חג שבועות שמח!!!!"

איריס ראובן, סימניות בי"ס שמואל הנגיד

הי הסינרים הגיעו אלי היום תודה רבה על השירות פשוט מדהים תוך 24 שעות מהרגע שאישרתי את ההזמנה הסינרים היו אצלי. הסינרים באיכות גבוה אתם פשוט מקצוענים תודה"

סמיטל חבושה, סינרים מתנות לגננת ולצוות

היי תודה רבה. הייתם אחלה. יצא אחלה. יש לי בשנים הקרובות עוד חיילים שמשתחררים :) נשתמע.."

מתניה, לוחות הוקרה מתנות לחיילים

צוות ביגבן המקסים! תודה על עבודה נפלאה, שירות מצויין ובמיוחד מהיר! בטוחים שנצרוך עוד את שירותכם ונמליץ לפני כל מי שיבקש. חן וייס-נווה"

חן וייס חולצות ליום הולדת