מתנות לגני ילדים


מתנות לגני ילדים, צהרונים, פעוטונים וקייטנות בהדפסה אישית מחירים מדורגים. ככל שהכמות המוזמנת גדלה - כך יורד המחיר ליחידה. פרטים בדף כל מוצר

מתנות לסוף שנה

תמונת מחזור במשחק סולמות ונחשים

מתנה מיוחדת לסוף השנה: תמונת מחזור של כל ילדי הגן והגננות עם הקדשה אישית מהגן בשילוב המשחק האהוב "סולמות ונחשים". גם תמונת מחזור וגם משחק. תמונת המחזור מודפסת על נייר כרומו מט 350 גרם בציפוי למינציה מט, מקופלת ל-2, בגודל פתוח A3. למשחק מצורפים קוביית משחק ו-4 חיילים. המשחק אינו מתאים לילדים מתחת לגיל 3.

24

פולדר תמונת מחזור

איזו דרך נפלאה לזכור את כל ילדי הגן לאורך השנים! פולדר בגודל סגור A4 (פרוש: A3), מודפס על נייר כרומו מט 300 גרם, עם תמונה אישית בחזית, תמונת כל ילדי הגן בגב ובעמודי הפנים תמונת מחזור עם תמונות אישיות.

24

לוח תזכורות מעץ

כמה נחמד לשמור פתקאות עם תזכורות לזמן קצר, כמו רשימה למכולת, מספר טלפון או כל הודעה שהיא כשברקע תמונה של הילד/ה. לוח תזכורות קטן מעץ לתלייה על הקיר, עם 2 אטבים להצמדת פתקאות לתזכורת. הלוח עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. גודל לוח תזכורות: כ- 14*19.5 ס"מ.

26

לוח מחיק עם גב מגנטי

לוח הודעות מחיק עם גב מגנטי בהדפסה אישית להצמדה למקרר או לדלת פלדה לכתיבת הודעות לבני הבית, תזכורות, רשימת מכולת וכל מה שתרצו. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הלוח המגנטי ולשלב בו תמונה של הילד/ה וכמובן הקדשה מהגן, או שתוכלו לשלוח אלינו עיצוב אישי שלכם. גודל הלוח: A4.

27

בקבוק אקולוגי 500 מ"ל

החליפו את בקבוק הפלסטי בבקבוק אקולוגי רב-פעמי מאלומיניום עם הדפסה אישית.. אפשר לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על הבקבוק ולשלב בו שם או תמונה והקדשה מהגן או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. נפח הבקבוק - 500 מ"ל. גודל ההדפס: כ- 8*9 ס"מ.

36

בקבוק אקולוגי קטן מנירוסטה

מומלץ להחליף את בקבוק המים מפלסטיק לבקבוק אקולוגי רב-פעמי, עם הדפסה אישית. על הבקבוק אפשר להדפיס את אחד הדמים שלנו ולשלב בהם תמונה או שם וכמובן גם הקדשה מהגן. תוכלו גם לשלוח אלינו תמונה או עיצוב משלכם. הבקבוק קטן (500 מ"ל) ועשוי מנירוסטה עם קשית שתייה. גודל ההדפסה על הבקבוק - כ-8*9 ס"מ. גודל ההדפס: כ- 8*9 ס"מ.

44

בקבוק אקולוגי גדול מאלומיניום

מומלץ להחליף את בקבוק המים מפלסטיק לבקבוק אקולוגי רב-פעמי, עם הדפסה אישית. על הבקבוק אפשר להדפיס את אחד הדגמים שלנו ולשלב בהם תמונה או שם וכמובן גם הקדשה מהגן. תוכלו גם לשלוח אלינו תמונה או עיצוב משלכם. הבקבוק גדול (750 מ"ל) ועשוי מאלומיניום עם פיה מתכווננת. גודל ההדפסה על הבקבוק - כ-8*9 ס"מ. גודל ההדפס: כ- 8*9 ס"מ.

44

בקבוק אקולוגי גדול מנירוסטה

כדי שהגננת לא תטעה ותחליף את בקבוק המים של ילדכם בבקבוק אחר - מומלץ להחליף אותו בבקבוק אקולוגי רב-שימושי מנירוסטה. הבקבוק, עם קשית לשתיה, אטום לחמצן מה שמגן על המים מפני זיהום וטעמי לוואי. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו ולשלב בו שם או תמונה וגם את שם גן הילדים או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. נפח הבקבוק האקולוגי הוא 600 מ"ל, עשוי מנירוסטה, עם קשית לשתייה. גודל ההדפס: כ- 8*9 ס"מ.

54

אזל במלאי

לאנצ'בוקס - קופסת אוכל מפלסטיק

חדש! קופסת אוכל - לאנצ'בוקס - מפלסטיק, עם חלוקה פנימית ומזלג מצורף עם מדבקה עמידה גם במים על הקופסה. אפשר להדפיס על המדבקה את אחד הדגמים שלנו ולשלב בהם תמונה או שם וכמובן גם הקדשה מהגן. תוכלו גם לשלוח אלינו תמונה או עיצוב משלכם. גודל הלאנצ'בוקס - 12*18 ס"מ.

44

לוח משעם להודעות - בלעדי

מתנה בלעדית ב"ביג בן": לוח שעם להודעות במסגרת עץ עם לוחית מיתוג מאלומיניום. הלוח מיועד לנעיצת תמונות, הודעות, תזכורות וכדומה. על לוחית המיתוג נדפיס את אחד הדגמים שלנו ולשלב בהם תמונה או שם או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. גודל לוח השעם כ- 30*40 ס"מ, גודל לוחית המיתוג כ- 9*27 ס"מ.

34

חוברת יצירה עם תמונה - בלעדי

מתנה בלעדית לסוף השנה: חוברת יצירה אישית דו שימושית לילדים: גם חוברת צביעה וגם תמונה אישית ותמונת מחזור - מזכרת נפלאה לסיום הגן עם תעסוקה לימי החופש. גודל החוברת A4. עטיפה צבעונית על נייר כרומו 250 גרם, עם תמונה אישית בצד אחד ותמונת מחזור בגב החוברת והקדשה אישית מהגן.

28

מבצע

תעודת בוגר/ת גן מנויילנת

כמה שמחה תהיה בלבו/לבה של הילד/ה כשיחזיקו בידיהם את התעודה ש"מעידה" שהוא גדול עכשיו... תעודת בוגר/ת גן אישית, עם שם או תמונה מנויילנת בציפוי קפסולציה (ניילון קשיח משני הצדדים). שני סוגים לבחירתכם: תעודת בוגר עם שם או עם תמונה. גודל התעודה - A4.

1915

מבצע

תמונת מחזור מנויילנת

הסתיימה לה עוד שנת לימודים וזה הזמן לחלק מזכרת בסיסית מגן הילדים: תמונת מחזור בגודל A4, מודפסת בצד אחד על נייר כרומומט 300 גרם ובציפוי קפסולציה (ניילון מ- 2 הצדדים).

1915

אזל במלאי

כובע עם הדפס

סוף שנה. הקיץ הגיע וחייבים להגן על הראש מהשמש הקופחת. אז מה טוב יותר מכובע עם הדפסה אישית? כובע מצחיה בצבע לבן עם הדפסה לפי בחירתכם. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בהם את שם הילד או הגן/קייטנה או לשלוח לוגו/עיצוב משלכם.

12

מגבת פונצ'ו

מגבת פונצ'ו עם כובע עשוייה 100% כותנה, בגודל כ- 130*58 ס"מ. העיצובים להדפסה על המגבת-פונצ'ו מתאימים לילדי הגן, ותוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו או לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. גודל ההדפסה על המגבת: A4.

54

פיג'מה לילדים

הילד שלכם הוא הכוכב שלנו עם פיג'מה בהדפסה אישית עם תמונה או שם. העיצובים להדפסה על הפיג'מה מתאימים לילדים בגן, תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו או לשלוח תמונה/עיצוב שלכם. הפיג'מות קיציות (מכנסיים וחולצה) בצבע כחול-לבן לבנים וכותונת לילה בצבע ורוד-פוקסיה ולבן לבנות. מידות 2 עד 12. גודל ההדפס: A5.

44

מבצע

כובע רשת עם הדפסה

כובע מצחיה מבד בשילוב רשת לאיוורור עם הדפסה לפי בחירתכם. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הכובע ולשלב בהם שם או לשלוח עיצוב/לוגו משלכם. היקף הכובע - 59 ס"מ עם סגר תיק תק מאחור להתאמת הגודל.

2113

כיסא מתקפל לילדים

איזה כיף לשבת בחוף הים, החצר או במרפסת עם כיסא מתקפל ועליו תמונה אישית של הילד/ה! כיסא מתקפל לילדים בגיל 2-5 בערך. הכיסא עשוי מבד על בסיס מתכת והוא מתאים לבית, לחצר, לים או לפיקניק. לכל הדפס ניתן להוסיף שם או תמונה והקדשה מהגן לפי בחירה מאחד הדגמים שלנו או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה משלכם להדפסה על הכיס המתקפל. גודל ההדפס על הכיסא: עד A4.

54

ציפית איכותית-החלום שלי

סוף שנה הגיע, עכשיו הילדים בוגרים ולכל ילד/ה חלום משלו: מה ירצה לעשות כשיגדל. ועכשיו אפשר להדפיס את החלום שלו על ציפית - כל ילד והחלום שלו. ציפית מבד איכותי לכרית שינה בגודל כ-50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית). גודל ההדפס: עד A4.

46

ציפית "החלום שלי"

סוף שנה הגיע, עכשיו הילדים בוגרים ולכל ילד/ה חלום משלו: מה ירצה לעשות כשיגדל. ועכשיו אפשר להדפיס את החלום שלו על ציפית - כל ילד והחלום שלו. ציפית לכרית שינה בגודל כ-50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית). גודל ההדפס: עד A4.

36

חולצה מודפסת לילדים

מסיבת סוף שנה בגן וצריך חולצה לבנה וחגיגית, רצוי עם תמונה אישית (או שם)? חולצות קיציות מבד דרייפיט (מנדף זיעה) לילדים, שרוול קצר בצבע לבן. ההדפסה על החולצה היא לפי בחירה מאחד הדגמים שלנו או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. מידות 2 עד 12. גודל ההדפס: A5.

25

תיק שרוך מבד

מתנה נהדרת לסוף שנה לילדים ההולכים לקייטנה: תיק גב מבד הניתן לכביסה עם שרוכים, עשוי בד בצבע לבן עם הדפסה צבעונית לפי בחירתכם בהם תוכלו לשלב שם או תמונה. תוכלו גם לשלוח עיצוב משלכם אם תרצו. גודל התיק: כ- 30*45 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4. ההדפסה על התיק שרוכים היא בצד אחד (צד שני כרוך בתשלום נוסף)

25

לקראת כיתה א'

לאנצ'בוקס - קופסת אוכל

חדש! קופסת אוכל - לאנצ'בוקס - מפלסטיק, עם חלוקה פנימית וכפית, כולל לוחית מיתוג ממתכת על הקופסה. אפשר להדפיס על הלוחית את אחד הדגמים שלנו ולשלב בהם תמונה או שם וכמובן גם הקדשה מהגן. תוכלו גם לשלוח אלינו תמונה או עיצוב משלכם. גודל הלאנצ'בוקס - 14*14 ס"מ.

39

חולצה עם שם לכיתה א'

מכירים את זה שהמורה מקבלת לראשונה את תלמידי כיתה א' ולא מכירה אף ילד? עם חולצה לבנה והדפס מתאים בתוספת שמו של כל ילד המורה תזהה כל ילד על-פי שמו והקץ למבוכה... חולצות שרוול קצר מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עם הדפסה לפי בחירתכם. תוכלו לשלוח גם עיצוב משלכם, אם תרצו. עד מידה 12. גודל ההדפס: A5.

25

הקלמר עם השם

איזו מתנה מושלמת לסיום הגן לקראת המעבר לבית הספר! קלמר עם שם. הקלמר עשוי מבד מנוקד בגודל כ- 4*12*23 ס"מ, עם תא פנימי גדול ו-2 תאים קטנים יותר. ההדפסה על הקלמר מבוצעת על הקלפה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו או לשלוח עיצוב משלכם..

29

סט מדבקות אישיות

מה עוד צריך לכיתה א' כדי שהכל יהיה מסודר? מדבקות אישיות לספרים ולמחברות במגוון עיצובים. אפשר להוסיף את שמו של הילד/ה וכך כל אחד ידע מה שייך לו. דף המכיל 18 מדבקות אישיות לבית הספר. גודל כל מדבקה - 55*70 מ"מ. תוספת במחיר להדפסים משתנים (הוספת שמות).

10

סט 4 מחברות אישיות

אפשר לעטוף את המחברת אבל אפשר גם לרכוש מחברת בהדפסה אישית ולהיות כוכב כיתה א'. סט של 4 מחברות אישיות, להם אפשר להוסיף גם את שם התלמידה/ה מודפס על העטיפה: 2 מחברות שורה, 1 חשבון ו-1 ציור. כמובן, שאפשר גם להדפיס הקדשה למזכרת. כל מחברת בגודל A5 מכילה 32 עמודי פנים.

29

מערכת שעות אישית

אפשר לשרטט את מערכת השעות על דף, אפשר גם לקנות מערכת מוכנה ובהחלט אפשר להזמין מערכת שעות בהדפסה אישית ולהיות כוכב הכיתה. מערכת שעות בהדפסה אישית מודפסת על נייר עבה (כרומו מט 300 גרם) בגודל A4. אפשר ורצוי להוסיף את שמו של הילד/ה וכמובן גם הקדשה מהגן. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו או לשלוח עיצוב משלכם.

12

אזל במלאי

הקלמר עם השם

קלמר מבד בגודל כ- 4*12*23 ס"מ, עם תא פנימי גדול וקטן. ההדפס על הקלפה.

28

סימניה ממתכת לספר

סימניה מיוחדת במינה בגודל כ- 3.5*20 ס"מ. הסימנייה עשוייה ממתכת בצבע כסף או לבן ומודפסת מצד אחד, עם הקדשה למזכרת מהגן. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הסימניה ממתכת או לשלוח עיצוב משלכם. אפשר להוסיף גם שם, בתוספת סכום סמלי.

12

סימניה תלויה ממתכת

סימניה מיוחדת במינה: הסימנייה עשוייה ממתכת בצבע כסף או לבן ומקופלת בחלקה העליון, כך שהיא יכולה להיתלות בין דפי הספר. הסימנייה מודפסת מצד אחד, עם הקדשה למזכרת מהגן. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הסימניה ממתכת או לשלוח עיצוב משלכם. אפשר להוסיף גם שם, בתוספת סכום סמלי.

17

עטיפה אישית למחברת

עטיפות אישיות למחברות. העטיפות מודפסות על נייר כרומו 115 גרם ומוכנסות לעטיפת ניילון. ניתן להוסיף מידע משתנה (שם, כיתה, בי"ס) בתוספת תשלום. לבחירתכם 6 סוגי עטיפות עם עיצובים בהתאם: מחברת עברית (או שפה), מדעים, אנגלית, ציור, חשבון, גיאומטריה.

12

מפית אוכל

אין ילד/ה שלא ירצה לאכול את ארוחת 10 שלו בכיתה בצורה נעימה ונקייה יותר. מפית אוכל מבד סאטן בגודל כ- 30*30 ס"מ, עם הדפסה שלא נמחקת גם לאחר כביסות רבות. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו או לשלוח עיצוב משלכם. גודל ההדפס: כ- 20*20 ס"מ או כ- 10*30 ס"מ.

17

מבצע

תיק אוכל לילקוט

אחד המוצרים הבסיסיים החשובים שבהם רצוי לצייד את הילד הוא תיק אוכל, רצוי כזה שאפשר להכניס לתוך הילקוט, כדי שהילד/ה לא ייסחב עם כמה תיקים לבית הספר. תיק אוכל עם הדפסה אישית על הקלפה, עם תא רשת פנימי למפית אוכל/מגבות נייר. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על תיק האוכל או או לשלוח עיצוב משלכם. גודל התיק: כ- 6*15*20 ס"מ.

3932

תיקים ומארזים

תיק שרוכים מבד

מחפשים תיק גב מבד הניתן לכביסה? הנה: תיק גב עם שרוכים, עשוי בד בצבע לבן עם הדפסה צבעונית לפי בחירתכם. תוכלו גם לשלוח עיצוב משלכם אם תרצו. גודל התיק: כ- 30*45 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4.

25

תיק שרוך: חיות

מכירים את זה שלכל הילדים בגן יש את אותו תיק והילד/ה לא יודע לזהות את התיק שלו? לא עוד. מעכשיו אפשר לרכוש תיקי שרוכים עם הדפסה צבעונית של חיות לילדים. בעל חיים שונה לכל ילד, על מנת שיוכל לזהות את התיק שלו בקלות, ויש גם את שם הילד/ה, כדי שהגננת/מטפלת/סייעת ידעו למי שייך התיק. כמובן, שאפשר להוסיף גם הקדשה מהגן או שם. מבחר הדגמים חלקי המוצג כאן הוא חלקי בלבד. גודל התיק: כ- 30*45 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4.

25

מידנית לבקבוק

הקיץ מגיע ואתם לא רוצים שהמשקה בבקבוק יתחמם כבר בשעה הראשונה של היום? ציידו את הילד עם מידנית עם הדפסה בהתאמה אישית של תמונה או שם. המידנית מתאימה לבקבוק מים קטן (750 מ"ל). ההדפס על קלפה בגודל כ- 10*10 ס"מ, היא יכולה תמונה על כל שטח הקלאפה או כחלק האיור חמוד. תוכלו לבחור את אחד האיורים שלנו או לשלוח תמונה/עיצוב משלכם.

26

צידנית/תיק אוכל לילדים

צידנית / תיק אוכל לילדים בגודל כ- 13*20*22 ס"מ, עם תא פנימי גדול, כיסים צדדיים מרשת ורצועת נשיאה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הצידנית ולשלב בהם תמונה או שם וכמובן גם הקדשה מהגן. תוכלו לשלוח גם עיצוב משלכם, אם תרצו. הצידנית מתאימה לגנים בהם אין ארוחות מהגן או גם לשימוש בזמן הפרטי: לטיולים, לים / בריכה וכל יציאה מהבית מכל סיבה שהיא.

44

תיק גב לילדים

תרמיל גב לילדים בגודל כ-10*29*35 ס"מ, תא פנימי גדול וכיס קטן בחזית, כיס צדדי לבקבוק, כיס צדדי מרשת, כתפיות מרופדות ומתכווננות. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על התיק ולשלב בהם שם או תמונה (וגם את שם הגן/הקדשה) או לשלוח עיצוב אישי שלכם. גודל ההדפס על הקלפה של התיק: כ-21*23 ס"מ.

44

תיק בד

תיק לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. גודל התיק כ- 37*43 ס"מ, עם 2 ידיות נשיאה וכל מה שיש לכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא לשלוח אלינו את רשימת הילדים או את התמונות שלהם וביג בן ידפיסו אותם על תיק הבד, כחלק מהעיצוב או בלעדיו. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). אפשר להדפיס ב-2 הצדדים, בתוספת תשלום.

25

הלבשה וטקסטיל

מגבת ידיים

החינוך להיגיינה מתחיל בגיל צעיר ועם מגבת ידיים קטנה בהדפסה אישית עם שמו של הילד בגן - הדרך לעשות זאת נעימה יותר. המגבת עשוייה 100% כותנה, בגודל כ- 35*55 ס"מ. גודל ההדפס: כ- 9*29 ס"מ.

29

סינר לילד

סינר קטן לילדים מבד לשמירה על בגדי הילד בגן בשעות יצירה, חוגי בישול/אפיה, חוגי מדעים ועוד. הסינר לילדים בצבע לבן בגודל כ- 40*50 ס"מ, עם הדפסה צבעונית בתוספת שם או תמונה והקדשה. גודל ההדפס: A5.

23

ציפית לכרית שינה

האם יש ילד שלא ירצה להיכנס למיטה אם התמונה שלו מודפסת על הציפית? לא נראה לנו... ציפית לכרית שינה בגודל 50*70 ס"מ עם הדפסה בהתאמה אישית. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הציפות או לשלוח תמונה/עיצוב שלכם. גודל ההדפס: עד A4.

36

ציפית איכותית

איזה כיף לשים את הראש על ציפית לכרית עם הדפסה אישית! הציפית לכרית שינה עשויה מבד איכותי ונעים למגע, והיא בגודל כ-50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית). תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על הציפית, בשילוב שמו של הילד/ה או תמונה וגם הקדשה מגן הילדים. תוכלו גם לשלוח עיצוב או תמונה משלכם. גודל ההדפס: עד A4.

46

שמיכת פליז

כמה נעים להתכרבל בימות החורף הקרים בשמיכת פליז שעליה תמונה או שמו של הילד! על שמיכת הפליז נדפיס את אחד העיצובים שלנו, בשילוב שם או תמונה) או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. שמיכת פליז (כירבולית) בצבע שמנת בגודל כ-130*160 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4.

44

חולצת דרייפיט לילדים

יש אירוע בגן וצריך חולצה לבנה וחגיגית, רצוי עם תמונה אישית (או שם)? חולצות קיציות מבד דרייפיט (מנדף זיעה) לילדים, שרוול קצר בצבע לבן. ההדפסה על החולצה היא לפי בחירה מאחד הדגמים שלנו או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. מידות 2 עד 12. גודל ההדפס: A5.

25

אוברול לתינוק

כמה שובה-לב לראות את כל ילדי הפעוטון הולכים לישון בחורף עם אוברול מודפס באיור משולב בתמונה או שם הילד! העיצוב להדפסה על האוברול הוא לפי בחירה, אך תוכלו לשלוח גם עיצוב/תמונה משלכם. האוברול לתינוק עם שרוול ורגליים ארוכים. החלק הפנימי מכותנה והחיצוני בשילוב לייקרה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ

33

בגד גוף ארוך לתינוק

כמה נחמד לראות את כל ילדי הפעוטון לבושים בבגד גוף עם איור משולב בתמונה או שם הילד! העיצוב להדפסה על בגד הגוף הוא לפי בחירה, אך תוכלו לשלוח גם עיצוב/תמונה משלכם. בגד הגוף לתינוק שרוול ארוך. החלק הפנימי מכותנה והחיצוני בשילוב לייקרה. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ

29

בגד גוף קצר לתינוק

תינוקות מתוקים עם בגד גוף מודפס הם מראה שקשה לעמוד בפניו. בגדי גוף לתינוק עם שרוול קצר, חלק פנימי כותנה וחיצוני בשילוב לייקרה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על בגד הגוף או לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ

26

סינר לתינוק

פעם שמו לתינוק סינר רק שרצו להאכיל אותו, כיום הסינר משמש כאביזר קישוט בתוספת לבגד. עם סינר לתינוקות בהדפסה אישית הקישוט משובב נפש! תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הסינר לתינוק או לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. הסינר לתינוקות בגודל כ- 22*24 ס"מ, מבד פוליאסטר עם סרט ורוד או כחול.

19

מבצע לגני ילדים

מבצע

תאריכון ימי הולדת במתנה

מבצע לגני ילדים וועדי הורים לגנים: תאריכון עם סימון ימי ההולדת של ילדי הגן. התאריכון בגודל כ-10*30 ס"מ עשוי משבבי עץ דחוסים וכולל תליונים לציון התאריכים החשובים והמשמחים: ימי הולדת של ידי הגן. התאריכון ניתן במתנה לגן למזמינים לפחות 24 מתנות לילדי הגן (במידה שאין בגן 24 ילדים, ניתן לחלק את המתנות ל-2 תקופות ובתנאי ששולמו באותו מעמד של ההזמנה).

950.01

כלי אוכל ושתיה

ספל מודפס

מחפשים מתנה שמחממת את הלב ואת היום? ספל קרמיקה לשתיה חמה היא המתנה בשבילכם. על כל ספל נוכל להדפיס את אחד הדגמים שלנו ולשלב בו שם או תמונה וגם הקדשה מהגן ושם הגן, לילד או להוריו. תוכלו גם לשלוח עיצוב או תמונה משלכם. גובה הספל - כ-9 ס"מ.

25

ספל צבעוני מודפס

מתנה חוצה גילאים שמחממת את הלב ואת היום: ספל קרמיקה צבעוני מבפנים היא המתנה בשבילכם. על כל ספל נוכל להדפיס את אחד הדגמים שלנו ולשלב בו שם או תמונה וגם הקדשה מהגן ושם הגן, לילד או להוריו. תוכלו גם לשלוח עיצוב או תמונה משלכם. גובה הספל - כ-9 ס"מ.

36

פלייסמט מבד

פלייסמנט (תחתית לצלחת) מבד בגודל כ- 30*40 ס"מ. צד אחד לבן (הצד המודפס) וצד שני בצבע קרם. הפלייסמט ניתן לכביסה. לכל פלייסמנט ניתן להוסיף שם או תמונה. גודל ההדפס: A4.

29

פלייסמנט מודפס מבד

פלייסמט (תחתית לצלחת) בגודל כ- 30*40 ס"מ עם הדפסה על כל השטח. הפלייסמנט עשוי מבד הניתן לכביסה. צד אחד מודפס והצד השני בצבע קרם. לכל פלייסמנט ניתן להוסיף שם או תמונה והקדשה מהגן.

39

מדבקה לבקבוק

מכירים את זה שלכל ילד בגן יש בקבוק מים משלו והשם כתוב (או לא) על הבקבוק? מעכשיו תוכלו להדביק על הבקבוק מדבקה רב-פעמית אטומה למים באיור צבעוני במקום התווית המסחרית, עם שם הילד/ה והגן. המדבקה מתאימה לבקבוק מים קטן. גודל: כ- 3.5*20 ס"מ.

6

מוצרים לחדר ולבית

כיסא איחסון עם משענת - חדש!!!

מחפשים דרך להשאיר את חדר הילדים (קצת) יותר מסודר? כיסא דו-שימושי עם ארגז איחסון יעשה את העבודה... אפשר לאכסן בכיסא צעצועים קטנים או כביסה מלוכלכת או פיג'מה או... הכיסא מגיע עם הדפסה אישית על דופן אחת עם אחד העיצובים שלנו או שתוכלו לשלוח תמונה/עיצוב משלכם. ההדפסה על דופן של הכיסא-ארגז איחסון נוספת כרוכה בתשלום נוסף.

59

שרפרף/ארגז איחסון

ארגז דו-תכליתי: גם ארגז לאיחסון צעצועים ומשחקים וגם שרפרף לישיבה. מכסה הארגז מרופד ועשוי מבד סינטטי הניתן לניגוב במטלית לחה. ניתן להוסיף להדפסה גם שם או תמונה והקדשה מהגן. ההדפסה היא על דופן אחד בגודל עד A4. ניתן להדפיס על כל הדופן או על דופן נוספת בתוספת תשלום.

54

מגנט ממתכת

מתנה ממגנטת לילדים בגן או להוריהם: מגנט מיוחד במינו עשוי ממתכת, בגודל כ- 9.5*14.5 ס"מ. אפשר להדפיס את התמונה על כל המגנט או לבחור את אחד הרקעים שלנו ולהוסיף גם הקדשה מהגן.

15

מחזיק מפתחות מעץ

פעם היו מחזיקים תמונות של הילד/ה בארנק. כיום אפשר להחזיק את תמונת הילד גם במחזיק מפתחות. מחזיק מפתחות עשוי משבבי עץ דחוסים ובציפוי מבריק והתוצאה מפתיעה. ההדפסה על מחזיק המפתחות בצד אחד ועל כל מחזיק מפתחות ניתן להוסיף גם את שם הגן.

15

מתלה מפתחות בצורת בית - בלעדי

איזה כיף לראות את תמונת הילד/ה עם כל כניסה או יציאה מהבית! מתלה למפתחות בצורת בית - בלעדי ב"ביג בן" מתנות עם 2 ווי תלייה, עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. על כל מתלה למפתחות ניתן להדפיס את תמונת הילד או ברכת הבית / החדר והקדשה מהגן. גודל מתלה מפתחות מעץ: כ- 15*20 ס"מ.

29

שלט ממתכת לחדר

שלט ממתכת לדלת החדר של הילד/ה. השלט מגיע עם דבק דו-צדדי. על כל שלט ניתן להדפיס את שם הילד/ה או תמונה והקדשה מהגן. אפשר לבחור את אחד העצובים שלנו להדפסה על השלט לדלת או לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. גודל שלט ממתכת: כ-13*18 ס"מ.

29

שלט מעץ לחדר

שלט מעץ לדלת החדר. השלט בצורת בית עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. על כל שלט ניתן להדפיס את שם הילד/ה או תמונה וכן הקדשה מהגן. אפשר להדפיס על השלט לדלת החדר את אחד העיצובים שלנו או שתוכלו לשלוח עיצוב משלכם. גודל השלט: כ- 12*18 ס"מ.

29

תמונה מרובעת מעץ

תמונה מרובעת מודפסת על שבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק והתוצאה מרהיבה ביופיה. ניתן לבחור את אחד הרקעים שלנו או להדפיס את התמונה של כל המשטח ולהוסיף גם הקדשה מהגן. התמונה בגודל כ- 19*19 ס"מ מגיעה עם וו לתליה.

32

שעון קיר מעץ

שעון קיר עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. השעון קיים ב-2 צורות: ריבוע או עיגול. על כל שעון ניתן להדפיס שם או תמונה וכן הקדשה מהגן. גודל כל שעון קיר לילדים: כ-19.5*19.5 ס"מ.

38

שעון רגשות מעץ

שעון רגשות שנועד לעזור לילדים המתקשים בהבעת רגשותיהם. שעון רגשות עם 12 ריגשונים במקום מספרים. ניתן לשנות את הריגשונים המופיעים בתמונה ולהתאימם לפי הצרכים. אפשר גם להוסיף הקדשה מהגן. השעון עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בקוטר כ- 19 ס"מ.

38

לוח משעם

מתנה דו-שימושית: גם לוח הודעות וגם תמונה. לוח הודעות משעם במסגרת עץ עם לוחית מיתוג מאלומיניום. הלוח-שעם מיועד לנעיצת הודעות, תמונות, תזכורות וכדומה. על לוחית המיתוג נדפיס את אחד הדגמים שלנו או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. גודל לוח השעם כ- 30*40 ס"מ, גודל לוחית המיתוג כ- 9*27 ס"מ.

34

צעצועים ומשחקים

משחק רביעיות אישי

משחק הרביעיות המוכר והידוע עם הדפסים הלקוחים מעולמם של הילדים, בחלוקה של צבעים, צורות ונושאים שיעזרו להם ללמוד ולהתפתח תוך כדי משחק. במשחק 12 רביעיות (סה"כ 48 כרטיסי משחק) המודפסים על נייר כרומו מט 300 גרם בציפוי למינציה מט. גודל כל כרטיס משחק: כ- 6*9 ס"מ, בתוך קופסה קטנה. על האריזה ניתן להדפיס תמונה או שם והקדשה מהגן.

29

פאזל אישי מרובע

מחפשים מתנה מרגשת ואהובה? פאזל מרובע מתמונה אישית של הילד/ה ואפשר גם להוסיף הקדשה ללא תשלום נוסף. כשלילד נמאס מהפאזל, לאחר שכבר למד בעל-פה איך להרכיב אותו... אפשר להפוך אותו לתמונה. נייר דבק שקוף מצורף לאריזה. גודל הפאזל המרובע: 25 חלקים בכ- 20*20 ס"מ.

44

משחק זיכרון אישי

איזו דרך מקסימה לזכור את חברי הגן תוך כדי משחק... מלבד מזכרת של כל ילדי הגן המשחק נועד לחידוד הזיכרון. משחק זיכרון אישי המורכב מ- 24 זוגות של תמונות ילדי הגן, מודפס על נייר כרומו מט 300 גרם ובציפוי למינציה מט, בתוך קופסה קטנה. גודל כל כרטיס משחק: כ- 6*9 ס"מ. קיימת אפשרות להוסיף תמונות בתוספת תשלום.

49

בובת דובי מפרווה

אתם מכירים ילד/ה שלא אוהב דובונים מפרווה? עכשיו תוסיפו לדובי גם תמונה שמודפסת על החולצה של הדובי ותקבלו ילד מאושר. דובי חמודי יושב מפרווה. גובה הדובי היושב כ- 25 ס"מ והוא לובש חולצה לבנה עם הדפס של תמונה והקדשה מהגן.

61

בובת כלב מפרווה

אתם מכירים ילד/ה שלא אוהב חיות מפרווה? אנחנו לא... עכשיו תוסיפו לכלב החמוד גם תמונה שמודפסת על החולצה שהוא לובש ותקבלו ילד מאושר. בובת כלב יושב מפרווה. הכלב לבוש בחולצה לבנה עם הדפסה של תמונה והקדשה מהגן. גובה כלב יושב מפרווה - כ- 25 ס"מ.

65

בובת קוף מפרווה

רוצים להפתיע את הילד/ה עם מתנה מקסימה? תנו לו בובת קוף יושב מפרווה, לבוש בחולצה עם תמונת הילד/ה עליה, ותקבלו בחזרה המון אהבה. גובה הקוף היושב כ- 25 ס"מ והוא לבוש בחולצה לבנה עליו מודפסת תמונה והקדשה מהגן.

65

בובת קופיף חיבוקי

קופיף חיבוקי עם ידיים ארוכות ומחבקות בעל פרווה רכה ונעימה למגע. הקופיף החמוד הזה לבוש בחולצה לבנה עליו הדפסה של תמונה והקדשה מהגן. גובה הקופיף עם ידיו למעלה - כ- 60 ס"מ.

65

בובת אריה מפרווה

רוצים לראות את עיניו הבורקות משמחה של הילד (וגם הילדה כמובן)? תנו לו במתנה בובת אריה יושב מפרווה לבוש בחולצה עם הדפס של תמונה והקדשה מהגן. גובה האריה - כ- 25 ס"מ.

69

משחק לוח: סולמות ונחשים

משחק סולמות ונחשים המוכר והידוע והפעם המשחק מודפס על שבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. ניתן להדפיס את המשחק כמתנת יום הולדת עם תמונת הילד בלבד או כחלק מתמונות של כלל ילדי הגן. המשחק מגיע עם קוביה ו- 4 פיונים. גודל המשחק: A4. המשחק מכיל חלקים קטנים ואינו מתאים לילדים מתחת לגיל 3.

39

משחק לוח: אליעזר והגזר

מכירים את אליעזר שמשך בגזר? משחק אליעזר והגזר מודפס על שבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. ניתן להדפיס את המשחק כמתנת יום הולדת עם תמונת הילד בלבד או כחלק מתמונות של כלל ילדי הגן. המשחק מגיע עם קוביה ו- 4 פיונים. גודל המשחק: A4. המחק מכיל חלקים קטנים ואינו מתאים לילדים מתחת לגיל 3.

39

פאזל אישי מעץ

פאזל אישי של 20 חלקים מתמונה אישית של הילד/ה. התמונה מודפסת על שבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק. גודל: A4.

62

קבלת שבת

כיפה לאבא של שבת

ברוב גני הילדים בארץ נערך מדי שבוע טקס קבלת שבת, על מנת לשמר את המסורת היהודית ובכל שבוע נבחר ילד להיות "אבא של שבת". ואיזה אבא-שבת הוא יהיה אם לא יחבוש כיפה? כיפת סאטן לבנה עם הדפסה מיוחדת לאבא של שבת. לכל כיפה ניתן להוסיף שם, בתוספת של סכום סמלי.

12

מטפחת ראש (בנדנה)

ברוב גני הילדים בארץ נערך מדי שבוע טקס קבלת שבת, על מנת לשמר את המסורת היהודית ובכל שבוע נבחרת ילדה אחרת להיות "אמא של שבת". ואיזה אמא-שבת היא תהיה אם לא תעטה מטפחת על ראשה? מטפחת ראש משולשת (בנדנה) בצבע לבן, עם הדפסה לאמא של שבת. לכל מטפחת ראש ניתן להוסיף שם בתוספת סכום סמלי.

12

סרט מסאטן לראש

ברוב גני הילדים בארץ נערך מדי שבוע טקס קבלת שבת, על מנת לשמר את המסורת היהודית ובכל שבוע נבחרת ילדה אחרת להיות "אמא של שבת". למרות זאת, ישנם גנים שלא רוצים לשים דגש רב מדי על הצד המסורתי ולגנים אלה קיימת האופציה החילונית: סרט ראש מבד סאטן עם הדפסה לאמא של שבת - לילדה שתרגיש מיוחדת יותר ביום זה. לכל סרט ראש ניתן להוסיף שם בתוספת סכום סמלי.

12

עניבה לאבא של שבת

ברוב גני הילדים בארץ נערך מדי שבוע טקס קבלת שבת, על מנת לשמר את המסורת היהודית ובכל שבוע נבחר ילד להיות "אבא של שבת". למרות זאת, ישנם גנים שלא רוצים לשים דגש רב מדי על הצד המסורתי ולגנים אלה קיימת האופציה החילונית: עניבה מודפסת, כדי שהילד ירגיש מיוחד יותר באותו יום. עניבת ילדים מסאטן בצבע זהב או לבן עם הדפסה לפי בחירתכם.

17

מפית בד לכיסוי חלות

מפית לכיסוי חלות מבד כותנה-סאטן בגודל כ- 40*40 ס"מ. גודל ההדפס: כ- 20*20 ס"מ.

17

פמוטים עם תמונה

מעמד לנרות שבת - לאמא של שבת, עם תמונה והקדשה מהגן וכן קטע תפילה. גודל המעמד: כ- 5*10 ס"מ.

18

לגננת ולצוות

לוח תזכורות מעץ

מתנה שימושית גננת ולצוות: לוח לתזכורות מעץ בשילוב עם לוח הוקרה לגננת. לוח התזכורות עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק ועליו 2 אטבים להצמדת פתקאות לתזכורת, עם הקדשה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בו את הברכה שלכם או לשלוח עיצוב משלכם. גודל לוח תזכורות/לוח הוקרה לגננת - A4.

54

לוח הוקרה גדול

ישנן דרכים רבות להביע הערכה לגננת ולצוות שטיפלו בילדכם הרך כל השנה, אך להעניק לוח הוקרה יוקרתי היא הדרך המוערכת ביותר על-ידי רוב הגננות. לוח הוקרה מעץ בעובי כ- 2.5 ס"מ ובגודל 22*32 ס"מ, אליו מוצמד לוח מתכת מודפס בצבע לבן או כסוף. אפשר להדפיס את הברכה והתודה שלכם על אחד העיצובים שלנו, וגם להשתמש באחת הברכות שלנו (ראו קישור בהמשך) או שתוכלו לשלוח עיצוב ו/או ברכה משלכם. גודל ההדפס כ- 20*29 ס"מ. את לוח ההוקרה ניתן לתלות על הקיר או להציב על המזנון/שולחן.

89

לוח הוקרה בינוני

ישנן דרכים רבות להביע הערכה לגננת ולצוות שטיפלו בילדכם הרך כל השנה, אך להעניק לוח הוקרה יוקרתי היא הדרך המוערכת ביותר על-ידי רוב הגננות והעובדות בגן. לוח הוקרה מעץ בעובי כ- 2.5 ס"מ ובגודל 20*25 ס"מ, אליו מוצמד לוח מתכת מודפס בצבע לבן או כסוף בגודל כ-18*23 ס"מ. אפשר להדפיס את הברכה והתודה שלכם על אחד העיצובים שלנו, וגם להשתמש באחת הברכות שלנו (ראו קישור בהמשך) או שתוכלו לשלוח עיצוב ו/או ברכה משלכם. לוח ההוקרה ניתן לתלות על הקיר או להציב על המזנון/שולחן.

79

לוח הוקרה קטן

ישנן דרכים רבות להביע הערכה לגננת ולצוות שטיפלו בילדכם הרך כל השנה, אך להעניק לוח הוקרה יוקרתי מעץ בשילוב מתכת היא הדרך המוערכת ביותר על-ידי רוב הגננות והעובדות בגן. לוח הוקרה מעץ בעובי כ- 2.5 ס"מ ובגודל 18*23 ס"מ, אליו מוצמד לוח מתכת מודפס בצבע לבן או כסוף בגודל כ-15*20 ס"מ. אפשר להדפיס את הברכה והתודה שלכם על אחד העיצובים שלנו, וגם להשתמש באחת הברכות שלנו (ראו קישור בהמשך) או שתוכלו לשלוח עיצוב ו/או ברכה משלכם. לוח ההוקרה ניתן לתלות על הקיר או להציב על המזנון/שולחן.

69

לוח הוקרה לגננת ולסייעת

לוח הוקרה עשוי משבבי עץ דחוסים בגימור מבריק בעובי כ- 3 מ"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על לוח ההוקרה ולשלב בהם ברכה לגננת ו/או לסייעת או שתוכלו לשלוח עיצוב/ברכה משלכם. גודל הלוח הוקרה מעץ: A4, עם וו לתליה על הקיר מאחור.

49

חמסה מקרמיקה

מתנה אהובה מאד על הגננות וגם על הצוות: חמסה מקרמיקה עם ברכה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים ו/או הברכות שלנו להדפסה על החמסה מקרמיקה או לשלוח עיצוב/ברכה משלכם. החמסה עשויה מקרמיקה מט, חלק אחורי שעם לשמירה על הקיר משריטות בגודל: כ- 20*24 ס"מ.

59

שעון מקרמיקה מאט

מתנה אהובה מאד על הגננות וגם על הצוות: שעון קיר עם ברכה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים ו/או הברכות שלנו להדפסה על שעון הקיר מקרמיקה או לשלוח עיצוב/ברכה משלכם. השעון עשוי מקרמיקה מט, חלק אחורי שעם לשמירה על הקיר משריטות בגודל: כ- 20*20 ס"מ. ניתן לתלות את השעון על הקיר או להציבו על שולחן/מזנון.

79

שעון מלבני מעץ

שעון קיר מלבני בגודל כ- 20*30 ס"מ. השעון עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, עם הדפסה עליו בהתאמה אישית והתוצאה מרהיבה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על השעון או לשלוח עיצוב משלכם.

49

מתלה מפתחות בצורת בית - בלעדי

מתנה בלעדית של ביג בן הדפסות: מתלה למפתחות בחיתוך לייזר לצורת בית. המתלה מפתחות עשוי משבבי עץ דחוסים עם ציפוי מבריק בגודל כ- 15*20 ס"מ, עם 2 ווי תליה. ההדפסה על מתלה המפתחות מעץ היא להמחשה בלבד וניתן לשנות את הכיתוב לפי הצורך.

35

תיק בד

תיק לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 37*43 ס"מ, עם 2 ידיות נשיאה. ההדפסה על התיק היא לפי בחירה מאחד העיצובים שלנו, בהם ניתן לשלב גם ברכה, או שתוכלו לשלוח עיצוב/ברכה אישית שלכם. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום.

29

סינר עם כיס

מתנה שימושית לגננת או לסייעות: סינר עם הדפסה. גודל הסינר מתאים למבוגרים מבד פוליאסטר לבן בגודל כ- 60*80 ס"מ, עם כיס. ההדפסה על הסינר היא לפי בחירה מאחד העיצובים שלנו בשילוב ברכה לגננת או לסייעות, או עיצוב/ברכה אישית שלכם. גודל ההדפס: עד A4.

44

בקבוק גדול מנירוסטה

אם אתם מחפשים מתנה שימושית לגננת, שתביע את תודתכם על הטיפול בילדכם במהלך כל השנה, זו המתנה לקיץ: בקבוק אקולוגי גדול (600 מ"ל) מנירוסטה, עם קשית לשתייה, לשימוש רב-פעמי. אפשר לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הבקבוק ולשלב בו ברכה או לשלוח עיצוב/ברכה משלכם. גודל ההדפס: כ- 8*9 ס"מ.

59

ספל עם ידית לב

מתנה שימושית לגננת ולסייעות אהובות: ספל מודפס מקרמיקה עם ידית בצורת לב. פנים הספל והידית בצבע אדום. אפשר להדפיס על הספל את אחד העיצובים שלנו (בשילוב ברכה אישית) או לשלוח עיצוב שלכם. גובה הספל: כ- 9 ס"מ.

39

ספל מודפס

מתנה שימושית לגננת ולסייעות: ספל קרמיקה לשתיה חמה עם הדפסה אישית. אפשר להדפיס על הספלים את אחד העיצובים שלנו בשילוב ברכה אישית או לשלוח עיצוב ו/או ברכה משלכם. גובה הספל: כ-9 ס"מ.

29

סט תחתיות לספלים מקרמיקה

סט של ארבע תחתיות לספלים מקרמיקה מאט, עם גב שעם להגנה על השולחן מפני שריטות. גודל כל תחתית כ-9*9 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על אריחי הקרמיקה ולשלב בהם את ברכתכם או לשלוח עיצוב אישי שלכם.

59

כרית נוי מרובעת

כרית נוי מרובעת עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנה, צד אחד דמוי-יוטה בצבע קרם, צד שני בד סאטן איכותי. גודל הכרית נוי: כ- 40*40 ס"מ, גודל ההדפסה על הכרית: עד A4. ניתן להדפיס בשני הצדדים, בתוספת תשלום.

89

מחלצת לחוף הים

מחצלת לחוף הים מרשת מסננת חול בתוך תיק מבד ניילון. ההדפסה מתבצעת בצבע כהה (שחור או כחול כהה) על המארז. גודל המחצלת כ- 150*200 ס"מ. גודל ההדפס: A5.

99