מתנות לחגים


מתנות מודפסות בהתאמה אישית לחגי ישראל - מתנות לעצמאות לגני ילדים וגם למוסדות ולפרטיים המחירים מדורגים. ככל שהכמות המוזמנת גדלה - כך יורד המחיר ליחידה. פרטים בדף כל מוצר מתנות נוספות לחגים תוכלו למצוא בכל דפי האתר

מתנות לשבועות

בגד גוף לתינוקות - קצר

בגדי גוף לתינוק, שרוול קצר עם הדפסים מיוחדים לחג הביכורים. חלק פנימי כותנה, חלק חיצוני בשילוב לייקרה עם הדפסה צבעונית לפי בחירה. תוכלו גם לשלוח עיצוב שלכם להדפסה על בגד הגוף. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ. המחיר כולל מע"מ והדפסה.

26

סינר לתינוק לביכורים

מתאים למי שלא רוצה להתעסק עם המידות לבגדי התינוקות, אבל בכל זאת רוצה להביא מתנה.. פעם שמו לתינוק סינר רק שרצו להאכיל אותו, כיום הסינר משמש כאביזר קישוט בתוספת לבגד. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו המיוחדים לחג הביכורים להדפסה על הסינר לתינוק או לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. הסינר לתינוקות בגודל כ- 22*24 ס"מ, מבד פוליאסטר עם סרט כחול או ורוד.

19

בגד גוף לתינוקות - ארוך

בגדי גוף לתינוק, שרוול ארוך עם הדפסים מיוחדים לחג הביכורים. חלק פנימי כותנה, חלק חיצוני בשילוב לייקרה עם הדפסה צבעונית לפי בחירה. תוכלו גם לשלוח עיצוב שלכם או כיתוב להדפסה על בגד הגוף. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ.

29

חולצות ילדים לשבועות

חולצות דרייפיט (מנדפות זיעה) לילדים עם הדפסים מיוחדים לחג הביכורים עם הדפסה צבעונית לפי בחירה. תוכלו גם לשלוח עיצוב שלכם או כיתוב להדפסה על החולצה לילדים. גודל ההדפס: עד A5.

25

כובע בנדנה לביכורים

כובע-בנדנה (כובע רופאים) עם הדפסה צבעונית לכבוד שבועות. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הכובע-בנדנה או לשלוח עיצוב/כיתוב/לוגו משלכם.

19

כובע מצחיה לביכורים - עותק

כובע מצחיה עם הדפסה צבעונית לכבוד שבועות. היקף הכובע - 59 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הכובע או לשלוח עיצוב/כיתוב/לוגו משלכם.

19

מתנות לעצמאות

חולצת ילדים לעצמאות

חולצה לבנה לילדים עם הדפסה חגיגית ליום העצמאות. חולצות קיציות מבד דרייפיט (מנדף זיעה) לילדים, שרוול קצר בצבע לבן. ההדפסה על החולצה היא לפי בחירה מאחד הדגמים שלנו או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. מידות 2 עד 12. גודל ההדפס: A5.

25

סינר לתינוק לעצמאות

מתאים למי שלא רוצה להתעסק עם המידות לבגדי התינוקות, אבל בכל זאת רוצה להביא מתנה.. פעם שמו לתינוק סינר רק שרצו להאכיל אותו, כיום הסינר משמש כאביזר קישוט בתוספת לבגד. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הסינר לתינוק או לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. הסינר לתינוקות בגודל כ- 22*24 ס"מ, מבד פוליאסטר עם סרט כחול לכבוד עצמאות.

19

בגד גוף לתינוק לעצמאות-קצר

תינוקות מתוקים עם בגד גוף מודפס ליום העצמאות הם מראה שקשה לעמוד בפניו. בגדי גוף לתינוק עם שרוול קצר, חלק פנימי כותנה וחיצוני בשילוב לייקרה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על בגד הגוף או לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ

26

בגד גוף לתינוק לעצמאות-ארוך

תינוקות מתוקים עם בגד גוף מודפס ליום העצמאות הם מראה שקשה לעמוד בפניו. בגדי גוף לתינוק עם שרוול קצר, חלק פנימי כותנה וחיצוני בשילוב לייקרה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על בגד הגוף או לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ

29

תיק שרוכים מבד לעצמאות

יום עצמאות הוא יום הטיולים והפיקניקים, האם אתם מחפשים תיק גב מבד הניתן לכביסה? הנה: תיק גב עם שרוכים, עשוי בד בצבע לבן עם הדפסה צבעונית לפי בחירתכם. תוכלו גם לשלוח עיצוב משלכם אם תרצו. גודל התיק: כ- 30*45 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4.

25

כובע מצחיה עם הדפסה

כובע מצחיה בשילוב רשת לאיוורור עם הדפסה צבעונית לכבוד עצמאות. היקף הכובע - 59 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הכובע רשת או לשלוח עיצוב/כיתוב/לוגו משלכם.

17

כובע בנדנה לעצמאות

שילוב של כובע עם בנדנה. כובע-בנדנה (זנדנה) תפורה בצורת כובע רופאים עם קשירה בחלק האחורי. הכובע-בנדנה בצבע לבן עם הדפסה צבעונית לעצמאות ומתאימה לבנות ולבנים כמעט בכל גיל. כל מה שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו את הכיתוב / לוגו להדפסה על הכובע בנדנה וביג בן יעשה את השאר.

17

מיני חולצה לרכב לעצמאות

חולצה קטנה לתליה במכונית בגודל כ- 13*18 ס"מ עם הדפסה צבעונית ליום העצמאות או לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את התמונה / לוגו / כיתוב שאתם רוצים להדפיס על החולצה הקטנה לרכב. ההדפס בגודל עד כ- 10*15 ס"מ משני הצדדים.

25

דגל ישראל לרכב עם כיתוב אישי

דגל ישראל לרכב - בתוספת כיתוב אישי שלכם! דג למכונית מבד לבן ומוט פלסטיק בגודל כ- 30*45 ס"מ, עם הדפסה צבעונית לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא, לשלוח אלינו במייל את הכיתוב / תמונה שתרצו להדפיס על הדגל לרכב וביג בן יעשה את השאר. גודל ההדפס - עד A4.

15

צלון צדדי לרכב

זוג צלונים צדדיים עשויים מבד רשת לרכב עם הדפסה צבעונית והקדשה אישית. הצלונים, אשר מגנים על הרכב מפני השמש בעת נסיעה ובחניה, הפכו לאביזר חובה ברכבים בשמש הישראלית הקופחת. הצלונים מגיעים עם 4 תליוני ואקום להצמדה לשמשת המכונית. כל שעליכם לעשות לאחר ביצוע ההזמנה הוא, לשלוח במייל את התמונה / לוגו והכיתוב שתרצו להדפיס על הצלונים וביג בן יעשה את השאר. גודל הצלון כ- 36*42 ס"מ. גודל ההדפס: עד A4.

32

מתנות לפסח

פד לעכבר עם ברכה

אפשר להדפיס ברכה על נייר ולשלוח ללקוחות, ואפשר גם להשקיע קצת יותר ולשלוח את הברכה על פד לעכבר וכך הברכה שלכם תישאר לנצח... פד דק לעכבר המחשב ועליו ברכה לחג הפסח. גודל המשטח: כ-18*20 ס"מ. עובי 3 מ"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המשטח לעכבר המחשב וביג בן יעשה את השאר.

21

משטח לעכבר עם ברכה

אפשר להדפיס ברכה על נייר ולשלוח ללקוחות, ואפשר גם להשקיע קצת יותר ולשלוח את הברכה על פד לעכבר וכך הברכה שלכם תישאר לנצח... משטח לעכבר המחשב ועליו ברכה לחג הפסח. גודל המשטח: כ-24*20 ס"מ. עובי 5 מ"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המשטח לעכבר המחשב וביג בן יעשה את השאר.

25

מגבת לנטילת ידיים

מגבת קטנה לנטילת ידיים בצבע אוף-ווייט מ- 100% כותנה בגודל כ- 35*55 ס"מ. ההדפסה צבעונית על עם פס בתחתית המגבת. גודל ההדפסה על המגבת: עד כ-7*29 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בו את הכיתוב האישי שלכם או לשלוח עיצוב/לוגו להדפסה על המגבת. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המגבת לנטילת ידיים וביג בן יעשה את השאר.

29

כיסוי לאפיקומן

תתארו לעצמכם את הפתעת האורחים בליל הסדר כשיראו את הכיסוי לאפיקומן האישי שלכם! כיסוי לאפיקומן מבד סאטן, בעל 3 תאים פנימיים, עם פרנזים ועליו ההדפסה האישית שלכם. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בו את הכיתוב שלכם או לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. קוטר הכיסוי לאפיקומן: כ-40 ס"מ. גודל ההדפס עד 20*20 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הכיסוי לאפיקומן וביג בן יעשה את השאר.

39

כיסוי למצות

שולחן הסדר בר ערוך לתפארת וכל מה שחסר הוא הכיסוי למצות בהדפסה אישית שלכם! תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בו את הכיתוב שלכם או לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. גודל הכיסוי למצות: כ-40*50 ס"מ. גודל ההדפס עד A4. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הכיסוי למצות וביג בן יעשה את השאר.

39

תיק בד מודפס

תיק לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי עם הדפסה צבעונית, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. גודל התיק כ- 38*42 ס"מ, עם 2 ידיות נשיאה. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו ולהוסיף את הכיתוב האישי שלכם או לשלוח עיצוב משלכם. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התיק בד וביג בן יעשה את השאר.

25

סינר מבד עם כיס

סינר עם כיס למבוגרים מבד פוליאסטר לבן בגודל כ- 60*80 ס"מ, עם הדפסה צבעונית לחג הפסח. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הסינר ולשלב בו את הכיתוב שלכם או לשלוח עיצוב אישי שלכם. גודל ההדפס: עד A4. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הסינר למבוגרים וביג בן יעשה את השאר.

39

סט סינר ו-2 סירים

אפשר להגיע לארוחת הסדר עם זר פרחים, אבל עדיף לבוא עם סט 2 סירים איכותיים מנירוסטה וסינר בהדפסה אישית מתנה לחג העמוס בארוחות משפחתיות. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הסינר למבוגרים וביג בן יעשה את השאר.

249

סט סינר ומחבת

אפשר להגיע לארוחת הסדר עם זר פרחים, אבל עדיף לבוא עם סט של מחבת וסינר בהדפסה אישית מתנה לחג העמוס בארוחות משפחתיות. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הסינר למבוגרים וביג בן יעשה את השאר.

169

תחתיות עץ לספלים

אמנם נהוג שהאורח מביא איתו מתנה, אבל כמה נחמד זה יהיה אם ליד כל אורח תונח על השולחן תחתית לספלים ולכוסות עם שם האורח (או בלעדיו). האורח יוכל לקחת איתו הביתה את ההפתעה שהכנתם או שתוכלו לשמור אותן לארוחה החגיגית הבאה שתערכו. תחתית לספלים עשויה משבבי עץ דחוסים בגודל כ- 9*9 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על התחתית לכוסות ולשלב בו את הכיתוב שלכם או לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התחתיות מעץ לספלים וביג בן יעשה את השאר.

14

תחתית עץ לספל - סדרת שחור-לבן

תחתית עץ לספל - סדרת השחור-לבן. התחתית עשויה משבבי עץ דחוסים בגודל כ- 9*9 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד או יותר מהעיצובים שלנו להדפסה על התחתית לכוסות או לשלוח עיצוב/תמונה משלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל העיצוב/תמונה שאתם רוצים להדפיס על התחתיות מעץ לספלים וביג בן יעשה את השאר.

14

תחתיות עץ לסירים

תחתיות מעץ לסירים ולכלים חמים. התחתית עשוייה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק והתוצאה מרהיבה. גודל התחתית - כ-20*20 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בהם את הכיתוב שלכם או שתוכלו לשלוח גם עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התחתיות עץ לסירים וכלים חמים וביג בן יעשה את השאר.

37

מבצע

תחתיות קרמיקה לספלים

רביעיית תחתיות לספלים מקרמיקה מאט, עם גב שעם להגנה על השולחן מפני שריטות. גודל כל תחתית כ-9*9 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על התחתיות ולשלב בם את הכיתוב/לוגו שלכם או לשלוח עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר.

5444

ספל לשתיה חמה

המתנה שאף פעם לא נמאס ממנה: ספל קרמיקה בגובה כ- 9 ס"מ עם הדפסה. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו ולשלב בו את הכיתוב/לוגו שלכם או ללשוח עיצוב משלכם להדפסה על הספלים. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

25

ספל לשתיה חמה - עותק

המתנה שאף פעם לא נמאס ממנה: ספל קרמיקה בגובה כ- 9 ס"מ עם הדפסה. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו ולשלב בו את הכיתוב/לוגו שלכם או ללשוח עיצוב משלכם להדפסה על הספלים. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

35

ספל שחור - ספל הקסם

מחפשים מתנה שתפתיע ותרגש? קנו את ספל הפלא. זהו ספל קרמיקה מיוחד במינו: הספל השחור והתמים למראה משנה את צבעו לאחר שמוזגים משקה חם לתוכו ואז נחשפת ההדפסה על הספל ומפתיעה את מקבלי הספל. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על הספלים, ולשלב בו את הכיתוב/הלוגו שלכם, או שתוכלו גם לשלוח אלינו עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

39

תחתיות מקרמיקה לסירים

תחתיות מקרמיקה מאריח קרמיקה מבריקה במסגרת עץ לסירים ולכלים חמים. גודל אריח הקרמיקה כ- 15*15 ס"מ וגודל כולל המסגרת כ-20*20 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על התחתיות מקרמיקה ולשלב בו את הכיתוב/לוגו שלכם או שתוכלו לשלוח עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התחתיות מקרמיקה לסירים וכלים חמים וביג בן יעשה את השאר.

73

שעון-קיר מרובע מקרמיקה

שעון קיר או שולחני מרובע מקרמיקה מט עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון העגול מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר. גודל השעון כ- 20*20 ס"מ. ניתן לתלות את השעון על הקיר או להציב על שולחן/מזנון.

73

שעון-קיר עגול מקרמיקה

שעון קיר או שולחני עגול מקרמיקה מט עם הדפסה לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה להדפסה על השעון העגול מקרמיקה וביג בן יעשה את השאר. גודל השעון כ- 20*20 ס"מ. ניתן לתלות את השעון על הקיר או להציב על שולחן/מזנון.

73

מתלה מפתחות ממתכת ואריח

מתלה איכותי למפתחות, עשוי ממתכת בשילוב אריח קרמיקה בגודל 15*15 ס"מ. ההדפסה על האריח היא לפי הזמנה. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על האריח של מתלה המפתחות וביג בן יעשה את השאר.

129

מתנות לפסח לגני ילדים

מבצע

תקציר הגדה לילדים לצביעה ויצירה

תקציר של הגדה של פסח מיוחדת במינה לילדים בגן - הגדה אישית עם תמונת הילד/ה בחזית שכולה צביעה, יצירה, שירים ושעשועונים הלקוחים מתוך ההגדה של פסח. ההגדה מודפסת על נייר כרומו-מט 90 גרם ב-12 עמודים הפנימיים ו-2 עמודי כריכה במשקל 300 גרם. גודל ההגדה המקוצרת לילדים: A4. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על ההגדות של פסח לילדים לצביעה ויצירה וביג בן יעשה את השאר.

2421

מבצע

הגדרה מקוצרת לילדים

הגדה של פסח מקוצרת לילדים בצבעים מלאים, כולל הסברים לילדים בשפה יומיומית ודפי חידונים ושעשועונים. על העטיפה של ההגדה לפסח מודפסת תמונה אישית של הילד/ה והקדשה מהגן. ההגדה מודפסת על נייר כרומו-מט 90 גרם ב-12 עמודים הפנימיים ו-2 עמודי כריכה במשקל 300 גרם. גודל ההגדה המקוצרת לילדים: A4. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על ההגדות של פסח מקוצרות לילדים וביג בן יעשה את השאר.

2421

מפית לכיסוי מצות

תארו לעצמכם את שולחן הסדר ובו מככב/ת התמונה של הילד/ה על המפית שמכסה את המצות. מפית לכיסוי מצות מבד סאטן עם הדפסה צבעונית. גודל ההדפס: כ-20*20 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על המפית לכיסוי מצות, ולשלב בו את הכיתוב שלכם, או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הכיסוי למצות וביג בן יעשה את השאר.

23

סינרים מבד לילדים

איזה מראה יפה זה לראות ילד עם סינר ועוזר בהכנות לפסח במטבח!.. סינר לבן לילדים בגודל כ- 40*50 ס"מ עם הדפסה צבעונית. גודל ההדפס: A5. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על הסינר, ולשלב בו את הכיתוב שלכם, או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הסינר לילדים וביג בן יעשה את השאר.

23

פיג'מות לילדים בהדפסה אישית

האם יש ילד שלא ירצה להיכנס למיטה אם השם או התמונה שלו מודפסת על הפיג'מה? לא נראה לנו... מתנה אישית ושימושית לפסח לילדי הגן. הפיג'מות מבד רך ונעים למגע עם הדפסה בהתאמה אישית. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הציפות או לשלוח תמונה/עיצוב שלכם. גודל ההדפס: עד A5. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הפיג'מות לילדים וביג בן יעשה את השאר.

44

ציפית לכרית בהדפסה אישית

האם יש ילד שלא ירצה להיכנס למיטה אם התמונה שלו מודפסת על הציפית או אולי השם שיעד שהציפית שייכת רק לו? לא נראה לנו... מתנה אישית ושימושית לפסח לילדי הגן. ציפית לכרית שינה בגודל כ-50*70 ס"מ מבד רך ונעים למגע עם הדפסה בהתאמה אישית. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הציפות או לשלוח תמונה/עיצוב שלכם. גודל ההדפס: עד A4.כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הציפית לכרית שינה וביג בן יעשה את השאר.

36

מדבקות לבקבוק יין

כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על המדבקות לבקבוק יין וביג בן יעשה את השאר.

מתנות לפורים

תיק שרוך למשלוח מנות

תיק שרוכים לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 37*43 ס"מ, עם 2 שרוכים. ניתן למלא את התיק במוצרים שונים למשלוח מנות, לתת במתנה ולאחר פורים התיק נשאר לשימושים שונים. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום. לכל תיק ניתן להוסיף גם שם, בתוספת תשלום. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התיק בד וביג בן יעשה את השאר.

25

תיק מבד למשלוח מנות

תיק לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 37*43 ס"מ, עם 2 ידיות נשיאה. ניתן למלא את התיק במוצרים שונים ולתת כמשלוח מנות ולאחר פורים התיק יתאים לנשיאת דברים קלים, לספר ספריה, לחוגים (בישול, אפיה, נגינה) ועוד. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום. לכל תיק ניתן להוסיף גם שם, בתוספת תשלום. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על התיק בד וביג בן יעשה את השאר.

25

קופסת פח למשלוח מנות

קופסה מלבנית ממתכת עם הדפסה לפי הזמנה על מכסה הקופסה. אפשר לתת את הקופסה עם אוזני המן, שוקולדים או ממתקים אחרים למשלוח מנות. דברי המתיקה נאכלים והקופסה נשארת והיא יכולה לשמש לממתקים, לאוספים קטנים, תמונות, תרופות או כל דבר אחר. גודל קופסת מתכת: כ-5*13*20 ס"מ. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על מכסה הקופסה ממתכת וביג בן יעשה את השאר. הערה: השוקולדים שבתמונה אינם כלולים במחיר.

63

ספל פלא מודפס לפורים

מחפשים מתנה לפורים שתפתיע? קנו את הספל המחופש. זהו ספל קרמיקה מיוחד במינו: הספל השחור והתמים למראה משנה את צבעו לאחר שמוזגים משקה חם לתוכו ואז נחשפת ההדפסה על הספל ומפתיעה את מקבלי הספל. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על הספלים, ולשלב בו את הכיתוב/הלוגו שלכם, או שתוכלו גם לשלוח אלינו עיצוב משלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

39

ספל מודפס למשלוח מנות

המתנה שאף פעם לא נמאס ממנה: ספל קרמיקה בגובה כ- 9 ס"מ עם הדפסה. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו ולשלב בו את הכיתוב/לוגו שלכם או ללשוח עיצוב משלכם להדפסה על הספלים. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

25

ספל עם פנים צבעוני מודפס

המתנה שאף פעם לא נמאס ממנה: ספל קרמיקה בגובה כ- 9 ס"מ, שתוכו צבעוני (ולאחר ההדפסה הוא צבעוני גם מבחוץ). תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על הספלים, ולשלב בהם את הכיתוב/לוגו שלכם, או שתוכלו גם לשלוח אלינו עיצוב שלכם. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על הספל וביג בן יעשה את השאר.

35

מגנט ממתכת לפורים

מתנה ממגנטת לילדים וגם להורים: מצלמים את הילדים מחופשים ומדפיסים את התמונות על מגנט מיוחד במינו. המגנט עשוי ממתכת, בגודל כ- 9.5*14.5 ס"מ. אפשר להדפיס את התמונה על כל המגנט או לבחור את אחד הרקעים שלנו ולהוסיף גם הקדשה.

15

פסל אוסקר

עורכים תחרות תחפושות ומחפשים לתת פרסים? פסלון אוסקר מפלסטיק בצבע זהב על בסיס שיש עם לוחית מיתוג. גובה הפסלון כ- 20 ס"מ. ההדפסה מתבצעת על לוחית המיתוג ממתכת. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו שאתם רוצים להדפיס על הלוחית לפסל אוסקר וביג בן יעשה את השאר. גודל לוחית מיתוג כ- 2.5*5 ס"מ.

79

עניבה מודפסת לפורים

לא רוצים להתחפש אבל בכל זאת רוצים להרגיש פורים? עשו זאת עם עניבה מסאטן בצבע לבן / אוף וייט בהדפסה צבעונית לפי הזמנה. גובה ההדפס: עד 29 ס"מ. רוחב: כ- 6 ס"מ בחלק התחתון. כל שעליכם לעשות, לאחר ביצוע ההזמנה, הוא לשלוח אלינו במייל את הכיתוב ו/או הלוגו / תמונה שאתם רוצים להדפיס על העניבה וביג בן יעשה את השאר.

44

מתנות ליום המשפחה / יום האשה

לוח שעם - בלעדי!

מתנה בלעדית ב"ביג בן" ליום המשפחה: לוח שעם במסגרת עץ עם לוחית מיתוג מאלומיניום, המיועד לנעיצת תמונות, הודעות, תזכורות וכדומה. על לוחית המיתוג נדפיס את אחד הדגמים שלנו או שתוכלו לשלוח עיצוב/תמונה שלכם. לוח השעם מתאים לגני ילדים, עסקים ולאנשים פרטיים. גודל לוח השעם כ- 30*40 ס"מ, גודל לוחית המיתוג כ- 9*27 ס"מ.

34

מגנט ממתכת ליום המשפחה

מתנה ממגנטת ליום המשפחה: מגנט מיוחד במינו עשוי ממתכת, בגודל כ- 9.5*14.5 ס"מ והתוצאה מדהימה. אפשר להדפיס את התמונה על כל המגנט או לבחור את אחד הרקעים שלנו ולהוסיף גם הקדשה או ברכה.

15

מחזיק מפתחות מעץ

מתנה סמלית ביותר ליום המשפחה: מחזיק מפתחות עשוי משבבי עץ דחוסים ובציפוי מבריק. ההדפסה מתבצעת על כל מחזיק המפתחות בצד אחד ועל כל מחזיק מפתחות ניתן להוסיף גם את שם הגן. קיימות 6 צורות של מחזיקי מפתחות מעץ.

15

תחתיות מעץ לספלים

איך לשמור על שולחן האירוח בצורה מיוחדת? בעזרת תחתית מרובעת לספל עם הדפסה ליום המשפחה. התחתית לספל עשויה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 9.5*9.5 ס"מ. ההדפסה על התחתית לספל היא לפי בחירה מאחד הדגמים שלנו או לפי הזמנה אישית.

17

סינר לילדים ליום המשפחה

מטבח וסינר מסמלים משפחה כמעט יותר מהכל, אז למה שלא נדפיס לכם על סינר לילדים מבד לבן. הסינר עם הדפסה צבעונית בתוספת שם או תמונה והקדשה. ההדפסה על הסינר היא לפי בחירה או בהזמנה אישית. בגודל כ- 40*50 ס"מ, גודל ההדפס: A5.

23

חולצה קטנה למכונית

מתנה קטנה ליום המשפחה: חולצה קטנה לתליה במכונית. גודל המיני חולצה לרכב כ- 13*18 ס"מ. ההדפסה צבעונית לפי בחירת אחד הדגמים שלנו ליום המשפחה או לפי הזמנה. ההדפס בגודל עד כ- 9*14 ס"מ משני הצדדים.

25

כיסוי עיניים

אם אתם מחפשים מתנה קטנה וקצת שימושית ליום המשפחה, זו המתנה בשבילכם: כיסוי עיניים לטיסות, אך מתאים מאוד גם לשינה בבית למי שמתקשה לישון. ההדפסה על כיסוי העיניים נעשית לפי הזמנה. בד רך ונעים למגע.

24

ספל עם הדפסה ליום המשפחה

ספל קרמיקה לשתיה חמה בגובה כ- 9 ס"מ עם הדפסה אישית - מתנה ליום המשפחה. לכל ספל ניתן להוסיף שם או תמונה והקדשה. העיצובים הקיימים להדפסה על הספלים מתאימים לילדים, אך תוכלו לשלוח עיצוב/תמונה/לוגו שלכם.

25

שלט מעץ לדלת ליום המשפחה

חדר בבית - מסמל יותר מכל את המשפחתיות. ומה מתאים יותר משלט לחדר? שלט מעץ לדלת החדר - מתנה ליום המשפחה לילדים בגן, אך לא רק. השלט בצורת בית עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק והתוצר הסופי מדהים ביופיו. על כל שלט ניתן להדפיס את שם הילד/ה או תמונה וכן הקדשה אישית. גודל השלט: כ- 12*18 ס"מ.

29

שלט ממתכת לחדר ליום המשפחה

בית - מסמל יותר מכל את יום המשפחה, ובתוך הבית חדר ועל דלת החדר שלט ממתכת לדלת החדר של הילד/ה - מתנה ליום המשפחה לילדים בגן או בכיתה. השלט מגיע עם דבק דו-צדדי. על כל שלט ניתן להדפיס את שם הילד/ה או תמונה וגם הקדשה אישית. גודל שלט ממתכת: כ-13*18 ס"מ.

29

מראת כיס ממתכת

רוצים שהאישה שאיתכם תראה את זו שאתם אוהבים? תנו לה מראה קטנה - מתנה ליום האישה וליום המשפחה - מראת כיס ממתכת עם הדפסה על לוחית מתכת לפי הזמנה, בגודל כ- 7*7 ס"מ (לפי הדגם). קיימים 3 דגמים: לב, עיגול, ריבוע.

29

ברכת הבית מעץ - בלעדי!

מתנה ליום המשפחה בלעדית בביג בן מתנות - ברכת הבית מודפסת על לוח עץ בחיתוך לייזר לצורת בית עשוי משבבי עץ דחוסים בגימור מבריק. גודל ברכת הבית כ- 15*20 ס"מ. תוכלו לבחור את אחת מברכות הבית שלנו (בקישור למטה) או לשלוח ברכת הבית משלכם.

32

תמונה מעץ ליום המשפחה

איזו הפתעה להורים של ילדי הגן לקבל מתנה שובת-לב ליום המשפחה! תמונה מרובעת מודפסת על שבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק ותוצאות ההדפסה מרהיבות. ניתן לבחור את אחד הרקעים שלנו או להדפיס את התמונה של כל המשטח ולהוסיף גם הקדשה. התמונה בגודל כ- 19*19 ס"מ מגיעה עם וו לתליה.

32

ציפית לכרית ליום המשפחה

עם ציפית כזאת כל ילד ילך למיטה בשמחה! ציפית לכרית שינה בגודל 50*70 ס"מ עם הדפסה ליום המשפחה בהתאמה אישית. העיצובים הקיימים להדפסה על הציפית מתאימים לילדים. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו או לשלוח תמונה/עיצוב שלכם. גודל ההדפס על הציפית לכרית: עד A4.

36

תחתית מעץ לכלי חם

תחתית מרובעת לכלי חם עם הדפסה ליום המשפחה. התחתית לסיר עשויה משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 19.5*19.5 ס"מ. ההדפסה על התחתית לסיר היא לפי בחירה מאחד הדגמים שלנו או לפי הזמנה אישית.

36

ספל צבעוני ידית לב

כמה אהבה אפשר למזוג לתוך ספל אחד, במיוחד אם הידית היא בצורת לב? ספל קרמיקה לשתיה חמה צבעוני בתוכו עם ידית בצורת לב, ולאחר ההדפסה גם בצד השני. גובה הספל כ- 9 ס"מ עם הדפסה אישית ליום המשפחה. לכל ספל ניתן להוסיף שם או תמונה והקדשה. העיצובים הקיימים להדפסה על הספלים מתאימים לילדים, אך תוכלו לשלוח עיצוב/תמונה/לוגו שלכם.

36

ספל צבעוני ליום המשפחה

מתנה מלאת חום ליום המשפחה: ספל קרמיקה לשתיה חמה צבעוני בתוכו ולאחר ההדפסה גם בצד השני. גובה הספל כ- 9 ס"מ עם הדפסה אישית ליום המשפחה. לכל ספל ניתן להוסיף שם או תמונה והקדשה. העיצובים הקיימים להדפסה על הספלים מתאימים לילדים, אך תוכלו לשלוח עיצוב/תמונה/לוגו שלכם.

36

מתלה למפתחות מעץ - בלעדי!

מוצר בלעדי של "ביג בן הדפסה על מוצרים" - מתלה למפתחות בצורת בית בחיתוך לייזר. המתלה למפתחות עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק בגודל כ- 15*20 ס"מ. אפשר להדפיס על מתלה המפתחות את אחד הדגמים שלנו או לשלוח תמונה/עיצוב שלכם.

39

סינר עם כיס ליום המשפחה

דמיינו את התמונה הבאה: אמא (או אבא) עומדים במטבח ומבשלים והפנים של הילד/ה ניבטים אליו מתוך הסינר... סינר עם כיס למבוגרים מבד פוליאסטר לבן בגודל כ- 60*80 ס"מ, עם הדפסה צבעונית ליום המשפחה. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו להדפסה על הסינר או לשלוח עיצוב אישי שלכם. גודל ההדפס: עד A4.

39

שמיכת פליז ליום המשפחה

עם שמיכת הפליז הזאת כל אחד ירצה להתכרבל... שמיכת פליז (כירבולית) רכה ונעימה בצבע שמנת בגודל כ-130*160 ס"מ, עם עיצובים המתאימים לילדים. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו לכירבולית או לשלוח תמונה שלכם. גודל ההדפס: עד A4.

44

תאריכון ימי הולדת

איזו מתנה משמחת ונפלאה ליום המשפחה, ובכלל! שלט עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ-10*29 ס"מ. השלט כולל תליונים לציון התאריכים החשובים והמשמחים במשפחה: ימי הולדת וימי נישואין. המחיר המצויין כאן הוא בעבור לוח העץ + 8 עיגולי תאריכים (תליונים). כל 3 עיגולים נוספים כרוכים בתשלום ע"פ הטבלה.

55

מחזיק מפתחות יוקרתי ממתכת

מחפשים מתנה יוקרתית ליום המשפחה או ליום האישה שתמיד תלך עם מקבל/ת המתנה? זו המתנה בשבילכם: מחזיק מפתחות יוקרתי ממתכת, מורכב מ- 2 חלקים בצורת לב עם הדפסה דו-צדדית. מחזיק מפתחות שהוא גם תכשיט מהודר. ההדפסה על הלבבות במחזיק המפתחות היא לפי הזמנה.

49

נרתיק מהודר לכלי איפור

מתנה שימושית כמעט לכל אישה באשר היא: נרתיק מהודר לכלי איפור בצבע כסף או זהב, עם הדפסה אישית על הקלאפה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את צבע הנרתיק לכלי איפור, לשלוח לנו תמונה (והקדשה) - ויש לכם מתנה נפלאה לאמא או לאישה .

56

קופסת פח בצורת לב

מה אפשר לתת לאשה / אמא שאתם אוהבים? קופסת פח ממתכת בצורת לב לאיסוף מזכרות קטנות / מטבעות או כל דבר שהוא. הקופסה בגודל כ- 13*15 ס"מ ובגובה כ-4.5 ס"מ, עם הדפסה על מכסה הקופסה לפי הזמנה אישית.

64

קופסת פח עגולה

קופסה עגולה ממתכת עם הדפסה אישית על מכסה הקופסה. קוטר קופסת הפח - כ- 15 ס"מ, גובה כ- 5 ס"מ. ההדפסה על המכסה מתבצעת לפי הזמנה. אפשר למלא את הקופסה בשוקולדים או סוכריות ולתת מתנה מלאה באהבה מתוקה ליום המשפחה/יום האישה.

64

קופסת מתכת עם הדפסה

קופסת מתכת מלבנית עם הדפס לפי הזמנה על מכסה הקופסה. אפשר לתת את הקופסה עם שוקולדים או ממתקים אחרים והיא יכולה לשמש לממתקים, לאוספים קטנים, תמונות, תרופות או כל דבר אחר. גודל קופסת מתכת: כ-5*13*20 ס"מ.

69

פסלון אוסקר ליום המשפחה

איזו מתנה אפשר לתת לאישה / אמא שאוהבים ומעריכים? פסלון אוסקר מפלסטיק בצבע זהב על בסיס שיש עם לוחית מיתוג. גובה הפסלון כ- 20 ס"מ. ההדפסה מתבצעת על לוחית המיתוג ממתכת. גודל לוחית מיתוג כ- 2.5*5 ס"מ.

79

קופסת תכשיטים מהודרת מעץ

מתנה יוקרתית ליום האם / יום האישה: קופסת תכשיטים מהודרת מעץ איכותי בציפוי לכה ומרופדת מבפנים בבד לבן. ההדפסה מתבצעת על אריח קרמיקה בגודל כ- 10*10 ס"מ. גודל קופסת התכשיטים כ- 12*12 ס"מ.

99

מתנות לחנוכה

סביבון מעץ

סביבון עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, עליו נדפיס לכם את אחד הדגמים שלנו לפי בחירתכם או תמונה / לוגו לפי הזמנה. קוטר/גודל הסביבון - כ- 9 ס"מ.

12

חנוכייה נמוכה ממתכת

חנוכייה נמוכה ממתכת, מודפסת משני צדיה. אפשר להדפיס על החנוכייה את אחד העיצובים שלנו או עיצוב שלכם לפי הזמנה. על כל חנוכייה אפשר להדפס גם הקדשה אישית. הוספת שם לחנוכייה כרוכה בתשלום סמלי. מידות החנוכייה: כ- 5 ס"מ גובה, 20 ס"מ אורך, 2 ס"מ עומק. החנוכייה מגיעה ללא הפמוטים.

15

חנוכייה משולשת ממתכת

חנוכייה משולשת ממתכת לגני ילדים. אפשר להדפיס על החנוכייה את אחד העיצובים שלנו או עיצוב שלכם לפי הזמנה. על כל חנוכייה אפשר להדפס גם הקדשה אישית. הוספת שם לחנוכייה כרוכה בתשלום סמלי. מידות החנוכייה: כ- 15 ס"מ. החנוכייה מגיעה ללא הפמוטים.

15

תיק שרוכים מבד

תיק לבן עם שרוכים, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 36*44 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על התיק או לשלוח טקסט/עיצוב/לוגו שלכם. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום.

29

תיק בד לקניות / לספריה

תיק לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 38*42 ס"מ, עם 2 ידיות נשיאה. התיק מתאים לנשיאת דברים קלים, לקניות קלות, לספר ספריה, לחוגים (בישול, אפיה, נגינה) ועוד. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על התיק או לשלוח טקסט/עיצוב/לוגו שלכם. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום. לכל תיק ניתן להוסיף גם שם, בתוספת תשלום.

29

חולצת דרייפיט לילדים

חולצות מבד דרייפיט (מנדף זיעה) עם הדפסה צבעונית לחג החנוכה. תוכלו לבחור את אחד הדגמים שלנו להדפסה על החולצות או לשלוח עיצוב/כיתוב/לוגו/תמונה שלכם. גודל ההדפס: עד A5. קיימת אפשרות להדפסה גם בצד השני, בתוספת תשלום.

29

סינר לילדים

סינר לבן לילדים בגודל כ- 40*50 ס"מ, בעיצובים המתאימים לחג החנוכה ולחורף עם הדפסה צבעונית בתוספת שם או תמונה והקדשה. העיצוב הוא לפי בחירה או לפי הזמנה אישית. גודל ההדפס: A5.

23

סינר למבוגרים

סינר עם כיס למבוגרים מבד פוליאסטר בצבע לבן בגודל כ- 60*80 ס"מ, עם הדפסה צבעונית בעיצובים המתאימים גם לחנוכה לפי בחירתכם או בעיצובים לפי הזמנתכם. גודל ההדפס: עד A4.

39

סינר לתינוקות

סינר לתינוקות עם הדפסה לפי בחירה או לפי הזמנתכם. גודל הסינר כ- 22*24 ס"מ, מבד פוליאסטר עם סרט ורוד או כחול.

19

ספל "נס חנוכה"

מחפשים את נס חנוכה ורוצים מתנה שתפתיע את המקבל? ספל קרמיקה מיוחד במינו: מוזגים משקה חם לתוך הספל ואז מתגלה ה"נס" - ההדפסה על הספל נחשפת ... ההדפסה על הספל נעשית לפי בחירה או לפי הזמנה.

39

ספל מקרמיקה לשתייה חמה

ספל קרמיקה לשתיה חמה עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנה. גובה הספל כ- 9 ס"מ. לכל ספל ניתן להוסיף שם או תמונה והקדשה.

25

ספל צבעוני עם הדפסה

ספל עם ידיות עם פנים צבעוני: אדום או תכלת. ההדפסה על הספלים מתבצעת לפי בחירה או לפי הזמנה. על כל ספל אפשר להדפיס גם שם או תמונה והקדשה.

36

ספל עם ידית לב

ספל עם ידיות בצורת לב וצבע אדום בתוך הספל. ההדפסה על הספלים מתבצעת לפי בחירתכם או לפי הזמנה. על כל ספל אפשר להדפיס שם או תמונה והקדשה.

36

מתנות לראש השנה

תיק עם שרוכים

במקום סלסלת קש שתיזרק ללא שימוש, קנו תיק-שרוכים מבד עם הדפסה אישית עליו, מלאו אותו בכל טוב והרי לכם מתנה מושלמת: דברי המתיקה ייאכלו והתיק יישאר לשימוש. התיק בצבע לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 37*43 ס"מ. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום. לכל תיק ניתן להוסיף גם שם, בתוספת תשלום.

29

תיק מבד

במקום סלסלת קש שתיזרק ללא שימוש, קנו תיק עם הדפסה אישית עליו, מלאו אותו בכל טוב והרי לכם מתנה מושלמת: דברי המתיקה ייאכלו והתיק יישאר לשימוש. התיק בצבע לבן מבד פוליאסטר רב-שימושי, הניתן לכביסה ולשימושים חוזרים. בגודל כ- 37*43 ס"מ, עם 2 ידיות נשיאה. התיק מתאים לנשיאת דברים קלים, לספר ספריה, לחוגים (בישול, אפיה, נגינה) ועוד. גודל ההדפס (בצד אחד): עד A4 (כ-20*29 ס"מ). הדפס גם בצד שני כרוך בתשלום. לכל תיק ניתן להוסיף גם שם, בתוספת תשלום.

29

סינר לראש השנה

סינר לבן עם הדפסה צבעונית בעיצובים ראש השנה לפי בחירה או לפי הזמנה. גודל הסינר כ- 60*80 ס"מ, עם כיס. כמובן שאפשר להוסיף לוגו / הקדשה או כל טקסט שתרצו. גודל ההדפסה על הסינר: עד A4.

39

תאריכון מעץ

מתנה מקורית ומיוחדת לראש השנה: תאריכון עשוי משבבי עץ דחוסים לציון התאריכים החשובים במשפחה: ימי הולדת וימי נישואין. המחיר המצויין כאן הוא בעבור לוח העץ + 5 עיגולי תאריכים. כל 3 עיגולים נוספים כרוכים בתשלום ע"פ הטבלה. גודל לוח העץ - כ-10*30 ס"מ.

45

ציפית לכרית

ציפית לכרית שינה בגודל כ-50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית) בעיצובים מודפסים לילדים עם רמיזות קלות לראש השנה וחגי תשרי. ההדפסה על הציפית היא לפי בחירותכם או לפי הזמנה. גודל ההדפסה על הציפית: עד A4.

36

ברכת הבית מעץ

שלט עשוי משבבי עץ דחוסים בגימור מבריק בחיתוך לייזר לצורת בית ועליו מודפסת ברכת הבית. תוכלו לבחור את אחת מברכות הבית שלנו (יש קישור בתחתית העמוד) או לשלוח לנו את הברכה האישית שלכם (עם הקדשה, אם תרצו). גודל לוח העץ - כ- 15*20 ס"מ.

35

מתלה מפתחות מעץ בצורת בית

מתנה לראש השנה, שימושית כל השנה: מתלה למפתחות עליו מודפסת ברכת הבית מסוגננת לפי רצונכם (או תמונה או כל דבר אחר שתרצו). מתלה המפתחות עשוי לוח עשוי משבבי עץ דחוסים בגימור מבריק ומרשים בחיתוך לייזר לצורת בית, עם 2 מתלים למפתחות. גודל מתלה המפתחות מעץ: כ- 15*20 ס"מ.

42

ציפית יוקרתית לכרית

ציפית מבד איכותי לכרית שינה בגודל כ-50*70 ס"מ (מתאימה לכרית סטנדרטית), עם הדפסים בעיצובים המתאימים לילדים עם רמיזות קלות לראש השנה ולחגי תשרי. ההדפסה על הציפית היא לפי בחירתכם או לפי הזמנה. גודל ההדפסה על הציפית: עד A4.

46

שמיכת פליז לראש השנה

שמיכת פליז (כירבולית) בצבע שמנת בגודל כ-130*160 ס"מ עם הדפסה לפי בחירה או לפי הזמנה. העיצובים כאן מיועדים לילדים ויש בהם רמיזות קלות לראש השנה וחגי תשרי גודל ההדפס: עד A4. קיימת אפשרות להדפס בגודל A3 בתוספת תשלום.

44

מגבת פונצ'ו עם כובע

מגבת פונצ'ו עם קפושון (כובע) עשוייה 100% כותנה בצבע ורוד או כחול, בגודל כ- 130*58 ס"מ. ההדפסה על המגבת-פונצ'ו היא לפי בחירה או לפי הזמנה. גודל ההדפסה על המגבת-פונצ'ו: A4.

44

מפית לכיסוי חלות לראש השנה

מפית מבד לכיסוי חלות או לחם לראש השנה עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או בהזמנה. גודל המפית: כ- 40*40 ס"מ גודל ההדפס עד כ- 20*20 ס"מ.

17

כיסוי יוקרתי לחלות שבת וחג

כיסוי יוקרתי ללחם או לחלות לראש השנה ולשבת, בגימורי פרנזים בצבע כסף, זהב או לבן עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנה. גודל המפית: כ- 40*49 ס"מ גודל ההדפס עד A4 (כ- 20*29 ס"מ.)

36

בגד גוף לתינוק לראש השנה, ארוך

בגדי גוף לתינוק עם שרוול ארוך. חלק פנימי עשוי מכותנה וחלק חיצוני משולב בלייקרה עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או הזמנה. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ

29

בגד גוף לתינוק לראש השנה, קצר

בגד גוף לתינוק בעלי שרוול קצר. החלק הפנימי ארוג מכותנה והחלק החיצוני בשילוב לייקרה עם הדפסה צבעונית איכותית. לבגד גוף 100% כותנה בשני הצדדים ההדפס מתבצע בטכניקה של הדבקה. גודל ההדפס: כ- 9*9 ס"מ

26

חולצת ילדים לראש השנה

חולצה עשוייה מבד דרייפיט (מנדף זיעה) לילדים, שרוול קצר בצבע לבן עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנה. מידות 2 עד 12. גודל ההדפס: A5.

27

ספל לב מודפס לראש השנה

ספל קרמיקה לשתייה חמה עם ידיות בצורת לב וצבע בתוך הספל ועל הידיות. ההדפסה על הספלים היא צבעונית ומיוחדת לראש השנה ומתבצעת לפי הזמנה או לפי בחירה.

36

ספל עם הדפסה לראש השנה

ספל קרמיקה לבן לשתייה חמה עם הדפסה צבעונית. הספל בגובה כ- 9 ס"מ וההדפסה היא לפי בחירה או לפי הזמנה.

25

ספל צבעוני לראש השנה

ספל מקרמיקה צבעוני מבפנים לשתייה חמה עם הדפסה צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנה.

36

ספל קסם לראש השנה

מחפשים מתנה שתפתיע ותשעשע? ספל קרמיקה מיוחד במינו שמשנה את צבעו. ההדפסה הצבעונית שעל הספל נחשפת רק לאחר שנמזג לתוכו משקה חם.

40

מגבת נטילת ידיים לראש השנה

מגבת קטנה לנטילת ידיים בצבע אוף-ווייט מ- 100% כותנה בגודל כ- 35*55 ס"מ. ההדפסה צבעונית על עם פס בתחתית המגבת. גודל ההדפסה על המגבת: עד כ-7*29 ס"מ. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו ולשלב בו את הכיתוב האישי שלכם או לשלוח עיצוב/לוגו להדפסה על המגבת.

32

סינר כהה לראש השנה

סינר כהה (בצבע שחור או כחול) עם כיס למבוגרים, בגודל כ- 65*85 ס"מ, ההדפסה היא צבעונית לפי בחירה או לפי הזמנתכם. גודל ההדפסה על הסינר: עד 17*29 ס"מ.

39

לוחות שנה וכרטיסי שנה טובה

לוח שנה עם גב מגנט

לוח שנה קטן עם גב מגנטי, בגודל כולל של כ- 10*20 ס"מ. חלק עליון קבוע עם 12 דפים חודשיים תלישים. החלק הקבוע מודפס על נייר כרומו מט 300 גרם והחלקים התלישים על נייר נ"ע 115 גרם.

14

מגנט שנה טובה ממתכת

מגנט מיוחד במינו עשוי ממתכת, בגודל כ- 9.5*9.5 ס"מ עם הדפסה צבעונית. אפשר להדפיס את התמונה על כל המגנט או לבחור את אחד הרקעים שלנו ולהוסיף גם הקדשה אישית.

10

פד דק לעכבר לשנה טובה

במקום כרטיס שנה טובה שהיה מקובל לשלוח בעבר, הפתיעו את הלקוחות, המשפחה והאנשים היקרים לכם עם "כרטיס" שנה טובה שימושי: משטח דק לעכבר המחשב, בגודל כ- 18 *20 ס"מ ובעובי של כ-3 מ"מ עם הדפסה צבעונית על המשטח בעיצובים לראש השנה. ההדפסה על הפד לעכבר היא לפי הזמנה או לפי בחירתכם.

21

משטח לעכבר - במקום שנה טובה

במקום כרטיס שנה טובה הפתיעו את הלקוחות, המשפחה והאנשים היקרים לכם עם "כרטיס" שנה טובה שימושי שישמש אותם במהלך כל השנה: משטח לעכבר המחשב, בגודל כ- 24*20 ס"מ ובעובי של כ-5 מ"מ. עם הדפסה צבעונית בעיצובים לראש השנה על המשטח לעכבר. ההדפסה היא לפי בחירה או לפי הזמנה.

25

לוח תכנון שנתי

לוח תכנון שנתי בגודל A3 (כ- 30*40 ס"מ), המיועד להנחה על השולחן. לוח השנה מודפס בצד אחד על נייר כרומומט 300 גרם ובציפוי קפסולציה (ניילון קשיח ב- 2 הצדדים).

15

לוח שנה שולחני A3, תמונה אמצעית

לוח שנה שנתי בגודל A3 (כ- 30*40 ס"מ) עם תמונה או פרסום באמצע הלוח, המיועד להנחה על השולחן. לוח השנה מודפס בצד אחד על נייר כרומומט 300 גרם ובציפוי קפסולציה (ניילון קשיח ב- 2 הצדדים).

15

לוח שנה שנתי A3, סטריפ תחתון

לוח שנה שנתי בגודל A3 (כ- 30*40 ס"מ) עם תמונה או פרסום בתחתית הלוח, המיועד להנחה על השולחן. לוח השנה מודפס בצד אחד על נייר כרומומט 300 גרם ובציפוי קפסולציה (ניילון קשיח ב- 2 הצדדים).

15

לוח שנה חצי A4

לוח שנה בגודל כולל של כ- 10*29 ס"מ. חלק עליון קבוע עם 12 דפים חודשיים תלישים. החלק הקבוע מודפס על נייר כרומו מט 300 גרם והחלקים התלישים על נייר נ"ע 115 גרם.

18

לוח שנה A5

לוח שנה בגודל כולל של A5 (כ- 15*20 ס"מ). חלק עליון קבוע עם 12 דפים חודשיים תלישים. החלק הקבוע מודפס על נייר כרומו מט 300 גרם והחלקים התלישים על נייר נ"ע 115 גרם.

18

לוח שנה 12 דפים

לוח שנה עם גב מגנטי, בגודל כולל של כ- 15*23 ס"מ. 12 עמודי החודשים תלישים, עם אפשרות לתמונה שונה בכל עמוד. דפי הלוח מודפסים על נייר נ"ע 115 גרם.

18

לוח שנה אישי כיתתי

לוח שנה אשר מצוייר כולו על-ידי ילדי הכיתה. הלוח מורכב מ- 13 דפים בגודל A4 מודפסים ב- 2 הצדדים, בצד אחד ציור לפי בחירתכם (בד"כ מאפייני החודש) ובצד השני הלוח החודשי. הלוח מודפס כולו על נייר כרומומט 300 גרם. גודל הלוח במצב פתוח: A3 (כ- 30*40 ס"מ).

63

כרטיסי ברכה, שנה טובה

כרטיסי שנה טובה בגודל כ- 10*20 ס"מ (מתאים למעטפה ארוכה) במבחר עיצובים. בכל כרטיס שנה טובה ניתן לשנות את הכיתוב ולהוסיף ברכה אישית שלכם, כולל לוגו, ללא חיוב נוסף. תוכלו גם לשלוח עיצוב משלכם, אם תרצו.

2.4

כרטיסי ברכה, שנה טובה - גלויה

כרטיסי שנה טובה בגודל גלויה (כ- 10*15 ס"מ) במבחר עיצובים. בכל כרטיס ברכה ניתן לשנות את הכיתוב ולהוסיף ברכה אישית שלכם, כולל לוגו, ללא חיוב נוסף. תוכלו גם לשלוח עיצוב משלכם.

2.2