תגי שם ושלטים


לוחיות לתיבות דואר, תגי שם אישיים ושלטים לדלתות. מחירים מדורגים. ככל שהכמות המוזמנת גדלה - כך יורד המחיר ליחידה. פרטים בדף כל מוצר

לוחיות לתיבות דואר, תגי שם ושלטים

לוחיות לתיבות דואר

לוחית מאלומיניום בגודל סטנדרטי של כ- 2*7 ס"מ (ניתן לשינוי ע"פ התיבות שלכם, עד גודל 2.5*7.5 ס"מ ללא חיוב נוסף). הערה: הלוחיות אינן מתאימות לתיבות דואר החשופות לשמש ישירה. 1-2 יחידות ניתן לשלוח בדואר 24 ללא אחריות או אפשרות מעקב אחרי המשלוח, בתוספת 5 ש"ח דמי משלוח. ועדי בתים, בהזמנת מעל 20 תגיות שם לתיבות דואר/אינטרקום - משלוח בדואר רשום ללא חיוב.

19

תגי שם לכסאות בית כנסת

לוחית קטנה מאלומיניום בגודל של 3*8 ס"מ (נתון לשינויים ). אפשר להוסיף גם לוגו (צבעוני או בצבע אחד) של בית הכנסת. 1-2 יחידות ניתן לשלוח בדואר 24 ללא אחריות או אפשרות מעקב אחרי המשלוח, בתוספת 5 ש"ח דמי משלוח. בהזמנה כמותית מעל 20 יחידות - דמי משלוח בדואר רשום ללא חיוב.

19

תגי שם אישיים ממתכת

תג שם אישי מאלומיניום בגודל סטנדרטי של עד 3*8 ס"מ (נתון לשינויים על פי צרכיכם). ניתן לקבל את תגי השם עם תופסן מגנטי או סיכה. 1-2 יחידות ניתן לשלוח בדואר 24 ללא אחריות או אפשרות מעקב אחרי המשלוח, בתוספת 5 ש"ח דמי משלוח. בהזמנה מעל 20 יחידות - דמי משלוח בדואר רשום ללא חיוב.

24

דיסקיות זיהוי לילדים

אחד החששות הגדולים של ההורים לילדים רכים הוא שהאדם היקר להם ילך לאיבוד ובמיוחד בחו"ל. פתרון זול ויעיל הוא דיסקית זיהוי לילדים ולמבוגרים, עם פרטי זיהוי רלוונטיים על דסקית הזהוי. בהזמנה מעל 20 יחידות - דמי המשלוח בדואר רשום לא חיוב.

29

תג זיהוי לחתול ולכלב

תג זיהוי לחיות מחמד (כלב או חתול), עשוי ממתכת, בגודל כ- 2*3 ס"מ (ע"פ הצורה :עצם, ברז כיבוי, לב). 1-2 יחידות ניתן לשלוח בדואר 24 ללא אחריות או אפשרות מעקב אחרי המשלוח, בתוספת 5 ש"ח דמי משלוח. חנויות לחיות מחמד, בהזמנה מעל 20 יחידות - דמי המשלוח בדואר רשום ללא חיוב.

29

שלט ממתכת לדלת הבית

שלטים ממתכת בצבע לבן, כסף, כסף מבריק, זהב או זהב מבריק בגודל 13*18 ס"מ. ניתן להדפיס על השלט את אחד העיצובים שלנו (בהתאמה לכם) או שתוכלו לשלוח עיצוב שלכם.

39

שלט מעץ-לבבות

שלט לדלת בחיתוך לייזר עשוי משבבי עץ דחוסים בגודל כ- 14*12 ס"מ. השלט מגיע עם דבק דו"צ מאחור. תוכלו לבחור את אחד העיצובים שלנו (בהתאמה לכם) או שתוכלו לשלוח עיצוב שלכם ואנו נדפיס אותו על השלט עץ לדלת.

39

שלט מעץ - בית

שלט בחיתוך לייזר לצורת בית, עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 12*15 ס"מ.

39

שלט לבית-וינטאג'

שלט מעץ בחיתוך לייזר. השלט עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 12*15 ס"מ.

39

שלט מתכת לחדר ילדים

שלט ממתכת לדלת החדר של הילד/ה. השלט מגיע עם דבק דו-צדדי. על כל שלט ניתן להדפיס את שם הילד/ה או תמונה. גודל שלט ממתכת: כ-13*18 ס"מ.

39

שלט מעץ לחדר ילדים

שלט בחיתוך לייזר לצורת בית, עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, בגודל כ- 12*15 ס"מ. אפשר לכתוב על השלט את שם הילד/ה או תמונה.

39

דיסקית זיהוי לקשישים

אחד החששות הגדולים של צאצאים להורים קשישים ודמנטיים הוא שהאדם היקר להם ילך לאיבוד. פתרון זול ויעיל הוא דיסקית זיהוי לילדים ולמבוגרים, עם פרטי זיהוי רלוונטיים על דסקית הזהוי.

29

דיסקית עם תמונה

לוחית אלומיניום בגודל כ- 3.5*5 ס"מ, עליה מודפסת תמונה / שיר / ברכה או כל דבר שתרצו. הדיסקית מגיעה בתוספת שרשרת דיסקית. בהזמנה כמותית מעל 20 יחידות - דמי המשלוח בדואר רשום ללא חיוב.

29

דיסקית רוחנית

לוחית אלומיניום בגודל כ- 3.5*5 ס"מ, בתוספת שרשרת דיסקית. עם ברכות להגנה על החייל, השוטר או אנשי ביטחון: "שיר למעלות" או "מי שברך". תוכלו לשלוח ברכה אישית שלכם ללא תוספת תשלום, במקום הברכות הכתובות כאן. הערות: 1. ניתן להוסיף את שם החייל. 2. הדיסקית אינה דומה בחומר לדיסקית צבאית.

29

שלטים ממתכת לפי מידה

שלטים ממתכת לפי מידה, עד שלט בגודל A4 (כ- 20*30 ס"מ).

24

שלט לידית

שלט דו-צדדי לידית של הדלת, עשוי משבבי עץ דחוסים בציפוי מבריק, עם הדפסה צבעונית בשני הצדדים של השלט לידית. ההדפסה על השלט היא לפי הזמנה. גודל השלט לידית: כ- 9*20 ס"מ.

44